8.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην Α’ ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην Α’ ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
13. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
14. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΡΟΥΦ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
16. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
17. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΠΕΥΚΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
20. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
21. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
23. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
24. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
25. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
26. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

Related posts

Τα σημερινά (17/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Συνεχίζει προς την άνοδο ο Ποσειδώνας Γλυφάδας

Παντελίδης Mάνος

Στο γηπεδικό ζήτημα αναφέρθηκε ο πρόεδρος της Αθηναϊδας Αλέξανδρος Κινδιλίδης στη Γ.Σ.

Abola Team 3