10.4 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (21/10) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-3
ΚΥΠΕΛΛΟ Β ΦΑΣΗ
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Τετάρτη 18/10/17 15:15 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5-0
4. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Τετάρτη 18/10/17 15:45 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
3-0
5. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Τετάρτη 18/10/17 15:45 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 18/10/17 15:45 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-4
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ραφήνας Τετάρτη 18/10/17 15:45 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
8. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέων Παλατίων Τετάρτη 18/10/17 15:45 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
4-1
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κερατέας Τετάρτη 18/10/17 15:45 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
7-0
10. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Τετάρτη 18/10/17 15:45 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-0
Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αναβύσσου Σάββατο 21/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-1
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
3-0
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
14. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-0
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
0-3
16. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-0
17. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
Α Όμιλος Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 21/10/17 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 0-8
19. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Σάββατο 21/10/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ. 0-8
20. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 21/10/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
21. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 21/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-1
Β Όμιλος Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 21/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 2-1
23. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ραφήνας Σάββατο 21/10/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 3-0
24. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 21/10/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α. 0-2
25. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 21/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-2
Γ Όμιλος Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 21/10/17 00:00    
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίου Στεφάνου Σάββατο 21/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-0
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κρυονερίου Σάββατο 21/10/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-1
29. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Δ Όμιλος Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ   Σάββατο 21/10/17 10:00    
31. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 21/10/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
32. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 21/10/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-3
33. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καλάμου Σάββατο 21/10/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-11
Α Όμιλος Παμπαίδων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 5-0
35. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
36. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-7
37. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλυβίων Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 6-0
38. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 3-0
Β Όμιλος Παμπαίδων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Διώνης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. 4-1
40. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 3-3
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Σάββατο 21/10/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 5-0
42. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Σάββατο 21/10/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 5-2
43. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 21/10/17 13:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-5
45. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Διονύσου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 6-0
46. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Δροσιάς Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-5
47. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α. 6-1
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 0-4
49. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ BATISTA Σάββατο 21/10/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 2-3
50. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 7-0
51. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-5
52. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 21/10/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 4-4

Related posts

Τα αποτελέσματα της 5ης Αγωνιστικής στην ΕΠΣΑΝΑ (20/10/2019)

Abola Newsroom

Δύο σημαντικές ανακοινώσεις του Abola

Κωνσταντίνος Ράπτης

Πρόκριση στα πέναλτι ο Παλληνιακός, η Μαρκό έσπασε τα δοκάρια!

Abola Newsroom