6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (11 και 12/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Για τα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ (11 και 12/11) ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και οι παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 11/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
 
5. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 12/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
Κύπελλο Γ Φάση
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαραθώνα Τετάρτη 15/11/17 14:30    
10. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Τετάρτη 15/11/17 14:30    
11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Τετάρτη 15/11/17 14:30    
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΡΚΟ Νέων Παλατίων Τετάρτη 15/11/17 14:30    
13. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέας Μάκρης Τετάρτη 15/11/17 14:30    
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ραφήνας Τετάρτη 15/11/17 14:30    
15. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 15/11/17 14:30    
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
17. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
18. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
19. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
20. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/11/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
21. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/11/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
22. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 12/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
23. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 12/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
25. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
26. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
27. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
28. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
29. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 12/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
30. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/11/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Α Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ.  
32. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.  
33. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 11/11/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
34. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.  
Β Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
36. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 11/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
37. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Γ Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/11/17 00:00    
40. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 11/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
41. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
42. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 11/11/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλάμου Σάββατο 11/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
44. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/11/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
45. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
46. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 11/11/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Α Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 12/11/17 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
48. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 12/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
49. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καλυβίων Κυριακή 12/11/17 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
50. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 12/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
51. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 12/11/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/11/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
53. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 12/11/17 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
54. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 12/11/17 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
55. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/11/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
56. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 12/11/17 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
Γ Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 11/11/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
58. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 12/11/17 00:00    
59. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
Δ Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 09:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
61. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
62. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 12/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
63. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
64. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 11:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
66. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
67. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
68. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
69. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
71. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
72. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γέρακα Σάββατο 11/11/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
73. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Διώνης Σάββατο 11/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
74. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 11/11/17 13:00 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
76. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Σάββατο 11/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
77. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
78. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
80. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/11/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
81. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
82. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
83. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 11/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
Α Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 12/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
85. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 12/11/17 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
86. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/11/17 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
87. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
88. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 12/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Β Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 12/11/17 00:00    
90. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 12/11/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
91. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
92. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca Αrena Κυριακή 12/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
93. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 12/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Γ Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 12/11/17 00:00    
95. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
96. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Κυριακή 12/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Δ Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 12:30 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
98. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 12/11/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
99. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 12/11/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
100. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 12/11/17 12:30 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.  
101. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 13:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.

Related posts

Την γλίτωσε φθηνά σε τροχαίο με την μηχανή του ο γνωστός διαιτητής Ράινχαρτ Μπουξμπάουμ

Abola Team 2

Πρώτη επαφή των διαιτητών της ΕΠΣΑΝΑ με τον νέο πρόεδρο της Επιτροπής Διαιτησίας Φώντα Ρούσση

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (1/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3