16.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
Α' ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στην εμβόλιμη αγωνιστική (20/12) στην Α’ Πειραιά και το πρόγραμμα της 21ης Δεκεμβρίου

Τα αποτελέσματα στην εμβόλιμη αγωνιστική (20/12) στην Α’ Πειραιά και το πρόγραμμα της 21ης Δεκεμβρίου έχουν ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) 0-1
2. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-1
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-1
4. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-5
5. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-1
7. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
8. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-1
9. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 20/12/17 15:15 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1
Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Ε.Π.Σ.Δυτ.Αττικής – Ε.Π.Σ.Αν.Αττικής   Τετάρτη 20/12/17 14:30    
11. Ε.Π.Σ.Αθηνών – Ε.Π.Σ.Πειραιά   Τετάρτη 20/12/17 14:30    
Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Παίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Ε.Π.Σ.Δυτ.Αττικής – Ε.Π.Σ.Αν.Αττικής   Τετάρτη 20/12/17 12:30    
13. Ε.Π.Σ.Αθηνών – Ε.Π.Σ.Πειραιά   Τετάρτη 20/12/17 12:30   0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Πέμπτη 21/12/17 14:45 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
2. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/12/17 15:15 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Πέμπτη 21/12/17 15:15 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
4. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Πέμπτη 21/12/17 15:15 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
5. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Πέμπτη 21/12/17 15:15 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

Related posts

13άρι… με ΚΑΦΑΛΙΔΗ η Ελλάς Ποντίων

Abola Team 2

Στην απόκτηση του Λευτέρη Γαϊτάνου προχώρησε ο Περαμαϊκός

Ρένος Γιαμπουράς

ΚΑΡΑΒΑΣ: Φουλ επίθεση κατά της ΕΠΣΠ από τους παίκτες

Κωνσταντίνος Ράπτης