17.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) σε Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) σε Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
23. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 07/01/18 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
25. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/01/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
29. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΙΩΤΗ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
30. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.  
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 07/01/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.  
38. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
41. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/01/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
42. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 09:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 09:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
46. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
47. ΠΟΨ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
48. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
49. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/01/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
52. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 07/01/18 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/01/18 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
55. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/01/18 12:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΡΙΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/01/18 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/01/18 11:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
60. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/01/18 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
61. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/01/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/01/18 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.  
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
66. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/01/18 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
67. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 07/01/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.

Related posts

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-0 (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Σεζόν τέλος: Πρωταθλητές Χαραυγιακός και Ρουφ

Abola Team

Τα αποτελέσματα στα πρωινά-Κυριακάτικα (15/10) παιχνίδια της ΕΠΣΑ

Abola Team 3