29.5 C
Αθήνα
Ιούλιος 16, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη 31/01/18 14:30    
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 31/01/18 14:30    
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.  
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
7. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
9. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
15. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
17. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
18. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
20. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
21. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
25. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
26. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
28. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
31. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
33. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
34. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
36. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
38. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/01/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
41. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
42. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
44. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
47. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
52. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
53. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
55. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
57. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 09:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/01/18 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
60. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/01/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
61. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
66. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
67. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
70. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
71. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
72. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/01/18 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
73. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
74. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/01/18 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 10:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
76. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
77. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
78. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/01/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
79. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
80. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 17:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
81. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 20:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/01/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
83. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
84. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 20/01/18 14:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
85. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
86. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 20:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
87. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 21/01/18 13:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
88. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/01/18 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
90. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
91. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
92. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 20/01/18 11:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
93. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 18:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
94. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 19:15 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
95. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 19:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
97. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
98. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 12:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
99. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
100. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 19:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
101. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 14:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
102. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
104. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
105. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
106. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 10:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
107. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
108. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/01/18 18:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
109. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/01/18 20:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
111. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
112. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
113. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
114. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/01/18 19:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
116. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
117. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 17:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
118. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 19:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
119. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
120. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/01/18 19:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
121. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 21/01/18 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
123. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΤΣΑΦΟΣ Β.  
124. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 18:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
125. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 21/01/18 09:45 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
126. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 21/01/18 10:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
127. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/01/18 15:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
128. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/01/18 20:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
130. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
131. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 12:45 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
132. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
133. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 20:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
134. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
135. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 21/01/18 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/01/18 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
137. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
138. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
139. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
140. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 16:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
141. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/01/18 17:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
142. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 17:45 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 09:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
144. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
145. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 20/01/18 12:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
146. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
147. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 21/01/18 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
148. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΒΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/01/18 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 17:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
150. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 17:15 ΖΥΓΑΣ Π.  
151. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 20:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
152. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
153. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/01/18 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
154. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/01/18 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
155. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
157. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
158. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 14:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
159. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
160. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
161. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
163. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
164. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
165. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 14:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
166. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 21/01/18 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
167. ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Κυριακή 21/01/18 14:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
12η αγωνιστική
168. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Τετάρτη 24/01/18 15:30   Αναβλήθηκε
169. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 24/01/18 19:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
170. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
171. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 12:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
172. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
173. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 18:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
174. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 18:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
175. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 19:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
176. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 21/01/18 11:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
178. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
179. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
180. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
181. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 19:15 ΤΣΑΦΟΣ Β.  
182. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/01/18 13:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
12η αγωνιστική
183. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 25/01/18 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
184. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/01/18 19:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
185. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 19:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
186. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/01/18 20:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.

Related posts

Μόνη δεύτερη η Αγία Ελεούσα

Παντελίδης Mάνος

Δίπλα στο συνάνθρωπο η Λυκόβρυση

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3