free page hit counter
12 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 2, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-0
2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
3. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
4. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-0
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
6. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-0
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 0-0
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-0
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-2
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 5-1
13. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 0-4
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 28/01/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 5-0
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 4-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. 2-0
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-0
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-0
20. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
21. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 28/01/18 11:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 28/01/18 11:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-3
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 28/01/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-0
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 28/01/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 6-0
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-1
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α. 1-2
29. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-2
30. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 28/01/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 5-2
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 1-1
32. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-2
34. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
35. ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 4-2
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-0
37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-1
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 1-1
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/01/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-1
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/01/18 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-3
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 1-3
46. ΠΟΨ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
49. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
50. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 09:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-0
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 28/01/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 9-0
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 28/01/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/01/18 11:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 1-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-0
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-1
57. ΑΡΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-2
58. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 28/01/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-2
59. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 5-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 28/01/18 09:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-2
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 28/01/18 10:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-2
63. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 28/01/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 5-1
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 28/01/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
65. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 7-0
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
67. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 09:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΖΥΓΑΣ Π. 1-1
68. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 27/01/18 14:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
69. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-0
70. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
71. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 28/01/18 17:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
72. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΠΕΥΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-1
74. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-2
75. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 09:45 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
76. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 3-0
77. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 20:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
78. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/01/18 17:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
79. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 28/01/18 19:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΡΟΥΦ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 27/01/18 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
81. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 13:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
82. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-0
83. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Κυριακή 28/01/18 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
84. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 28/01/18 11:45 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 5-0
85. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 17:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
86. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 28/01/18 19:30 ΙΣΣΑ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/01/18 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-2
88. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 27/01/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
89. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/01/18 17:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-2
90. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 28/01/18 17:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
91. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 28/01/18 17:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
92. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 28/01/18 18:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
93. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 28/01/18 19:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 27/01/18 09:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-2
95. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/01/18 10:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-0
96. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/01/18 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
97. ΙΑΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 09:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 2-2
98. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/01/18 17:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
99. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 17:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
100. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 28/01/18 19:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
102. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 12:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-1
103. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 20:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-2
104. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-0
105. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 28/01/18 17:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
106. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
107. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/01/18 19:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 27/01/18 12:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-0
109. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-2
110. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-1
111. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 28/01/18 17:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
112. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 28/01/18 19:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
113. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 28/01/18 19:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-3
115. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/01/18 15:45 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-2
116. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-1
117. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-0
118. ΙΑΣΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 19:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-1
119. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 27/01/18 20:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-2
120. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 28/01/18 09:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 4-0
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 27/01/18 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-0
122. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 11:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-0
123. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 12:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-0
124. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 27/01/18 12:45 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 1-2
125. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/01/18 19:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-0
126. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 27/01/18 20:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-0
127. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 28/01/18 19:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
128. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 09:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-2
129. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 12:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
130. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-0
131. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 20:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-1
132. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 28/01/18 10:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-2
133. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 19:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
134. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 28/01/18 20:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 6-3
136. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 10:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-0
137. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 27/01/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
138. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 27/01/18 12:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-1
139. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/01/18 14:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-0
140. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 28/01/18 19:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
141. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-1
143. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
144. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 13:00 ΙΣΣΑ Α. 0-0
145. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 27/01/18 19:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-2
146. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 28/01/18 10:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 4-1
147. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 28/01/18 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
148. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 12:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-1
149. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 18:30 ΤΣΑΦΟΣ Β. 4-2
150. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 20:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-3
151. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 14:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 6-2
152. ΠΕΥΚΗ – ΡΟΥΦ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 28/01/18 18:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
153. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/01/18 19:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 27/01/18 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
155. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 25/01/18 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-0
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-3
157. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/01/18 10:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 5-0
158. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
159. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 28/01/18 17:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
160. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 19:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
161. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 27/01/18 12:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
162. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 27/01/18 12:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
163. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 27/01/18 16:15 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-8
164. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 6-2
165. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 28/01/18 17:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-5
167. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/01/18 11:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-0
168. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 11:15 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-3
169. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 12:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
170. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΚ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 28/01/18 13:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-7
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
171. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 27/01/18 11:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
172. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-4
173. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 17:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 4-0
174. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 18:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-4
175. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/01/18 13:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-4
177. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 28/01/18 09:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 5-1
178. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 28/01/18 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-2
179. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 28/01/18 14:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-4
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
180. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 27/01/18 09:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-1
181. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 27/01/18 10:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-0
182. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 27/01/18 11:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-2
183. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/01/18 18:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 6-1

Related posts

Πήρε τον Αγγελόπουλο Γιώργο AO Περιστερίου

admin

Σπυράκης: «Ευχαριστώ θερμά διοίκηση, παίκτες και κόσμο!»

Νίκη παραμονής ο Αθηναϊκός, η Διάνα 2-0 τον Άγιαξ Ταύρου

Abola Team 3