free page hit counter
7.5 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 1, 2023
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στην ΕΠΣΔΑ

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (27 και 28/1) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
0-2
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
2-2
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-3
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-5
5. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
1-1
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
4-1
7. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 HABILAJ A., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
4-0
9. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-2
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
0-1 
11. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3-0
12. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
2-3 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 27/01/18 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 2-4
14. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 28/01/18 10:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
15. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 1-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 27/01/18 10:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 3-2
17. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 28/01/18 10:00 , ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
18. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 28/01/18 10:00 ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.  
19. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 28/01/18 12:00 ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ Ε.  
20. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 18:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 27/01/18 12:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 4-1
22. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 27/01/18 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 3-0
23. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ SOCCER LAND Σάββατο 27/01/18 13:30 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 4-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 27/01/18 09:45 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 1-1
25. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 4-0
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Σάββατο 27/01/18 11:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ. 2-3
27. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 28/01/18 17:15 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 27/01/18 10:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-1
29. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ SOCCER LAND Σάββατο 27/01/18 15:30 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 4-3
30. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ KIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ) Κυριακή 28/01/18 10:30   Αναβλήθηκε
31. ΒΥΖΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 28/01/18 10:30 HABILAJ A. 2-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 27/01/18 10:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-1

Related posts

Ανατροπή Απόλλωνα στο ντέρμπι με Σιδηρόπουλο

Nάσος Φακίδης

Ο Δημητρόπουλος διαιτητής στον τελικό του Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 7/10 και 8/10 στην ΕΠΣΔΑ, η κλήρωση του Κυπέλλου και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3