13.8 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΔΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΔΑ έχει ως εξής:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 28/04/18 17:00    
3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
4. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 29/04/18 12:00    
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00    
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 29/04/18 12:00    
10. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
11. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:00    
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 28/04/18 11:00    
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 02/05/18 20:00    
15. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Πέμπτη 03/05/18 20:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 11:00    
17. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 28/04/18 13:00    
18. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 14:00    
19. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 29/04/18 10:00    
20. ΒΥΖΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 29/04/18 11:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SUPER BALL Σάββατο 28/04/18 10:00    
22. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 29/04/18 11:30    
23. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 29/04/18 12:00    
24. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 29/04/18 18:30    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 12:00    
26. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 12:00    
27. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 29/04/18 09:45    
28. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ SPORTLAND Πέμπτη 03/05/18 16:30    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΒΥΖΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 29/04/18 10:00    
30. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 29/04/18 11:30    
31. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 29/04/18 13:00    
32. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 29/04/18 17:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ KIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
34. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 29/04/18 15:00

Related posts

Μείωσε και περιμένει «γκέλα» του Πανελευσινιακού

Nάσος Φακίδης

Βύζας Μεγάρων: Ανακοίνωσε Ετζεμέζου

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές στα ματς του πρωταθλήματος (9 και 10/6) Παίδων και Τζούνιορ στην ΕΠΣΔΑ και η ανακοίνωση για την Μικτή Παίδων

Abola Team 3