11.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββάτου (5/5) στον Πειραιά

Στις αναμετρήσεις του Σαββάτου (5/5) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-1
2. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 05/05/18 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
1-3
Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 05/05/18 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
3-1
4. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-1
Play-off Α Κατηγορία Εφηβικού
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μικρός Τελικός) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 05/05/18 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 
4oς: ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-0
6. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ (Μεγάλος Τελικός) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 05/05/18 18:45 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
4oς: ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 15:15 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 2-2
9. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 05/05/18 14:30 ΡΟΥΣΣΟΥ Μ.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
11. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
12. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 05/05/18 17:15 ΤΕΣΣΗΣ Δ.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 05/05/18 10:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ..  
14. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-1
15. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 05/05/18 19:45 ΜΑΝΗΣ Α.  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
17. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 05/05/18 19:30 ΤΕΣΣΗΣ Δ.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
19. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-9
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΪΝΗΣ .., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ .. 0-6

 

Related posts

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στον Πειραιά

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Κλήσεις Μικτής Παίδων για προπονήσεις 28/12 & 31/12

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/1) στον Πειραιά

Abola Team 3