Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στους αγώνες της Τετάρτης (9/5) για τα Play-out στην Α’ Κατηγορία, το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (12, 13/5) και τα συλλυπητήρια της Ένωσης στον Μάριο Μπίλιο

Στα ματς της Τετάρτης (9/5) για τα για τα Play-out στην Α’ Κατηγορία ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές ενώ το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) έχει ως εξής:

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 09/05/18 18:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 09/05/18 18:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/05/18 18:00    
4. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/05/18 18:00    
Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 09/05/18 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
 
6. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Τετάρτη 09/05/18 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
7. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/05/18 18:00    
8. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/05/18 18:00    
Α Κατηγορία – θέσεις 3-4 γενικής κατάταξης
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:30    
Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/05/18 15:00    
11. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/05/18 15:00    
Play-off B Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/05/18 15:00    
13. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/05/18 15:00    
Play-out B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/05/18 12:00    
15. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:00    
Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:00    
17. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/05/18 12:00

Στο μεταξύ σε ανακοίνωσή της η Ένωση Πειραιά, αναφέρει:

Ο Πρόεδρος και τα μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής της Ε.Π.Σ. Πειραιά εκφράζουν τα ειλικρινή τους συλλυπητήριά στον Μάριο Μπίλιο, μέλος Δ.Σ. της ΑΕ Μοσχάτου για την απώλεια της αγαπημένης του μητέρας Κωνσταντίνας.

Related posts

Συζητήσεις με Αίαντα Σαλαμίνας ο νεαρός και σπουδαίος πορτιέρο Παναγιώτης Βαβάκας του οποίου ολοκληρώθηκε η ποδοσφαιρική πορεία στον Άγιαξ Ταύρου

Abola Team 3

Α.Ο.Ν.Φ. Πειραϊκός: Η κατάσταση, ο προβληματισμός και οι λύσεις για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο

Γιώργος Ανανίδας

Αναβολή της αγωνιστικής του Σαββατοκύριακου 18 και 19/11 στα πρωταθλήματα υποδομών και κλήσεις στις Μικτές Πειραιά για 20/11

Abola Team 3