11.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων του Πειραιά για φιλικά την Δευτέρα 14/5 με Αμφιάλη και Πανιώνιο

Από την ΕΠΣ Πειραιά έγιναν οι εξής κλήσεις για την Δευτέρα 14/5 σε παίκτες των Μικτών Παίδων και Νέων για φιλικά με την Αμφιάλη και τον Πανιώνιο:

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων κ. Ρενιέρη Θεολόγο και τους συνεργάτες του κ.κ. Βλαχογιάννη Παναγιώτη, Ρούσαλη Θανάση και Παντο Ιωάννη καλούνται τη Δευτέρα 14/5 και ώρα 15.00 να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για φιλικό αγώνα με την Αμφιάλη οι κάτωθι αθλητές:

 

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

3. ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

5. ΓΚΟΡΓΚΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

6. ΓΛΥΚΟΦΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

7. ΔΕΡΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

9. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

10. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

11. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

12. ΚΟΡΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14. ΜΑΛΙΧΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

15. ΜΟΥΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16. ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

17. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ

19. ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

20. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

21. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

22. ΤΣΙΝΤΑΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

23. ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

24. ΦΟΥΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

25. ΧΑΙΜΠΕΛΌΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

26. ΧΑΙΡΕΝΤΙΝΙ ΚΛΕΙΝΤΙ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

 

 

 

Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του κ.κ. Νικολούλη, Αυγουλέα, Κυπραίο και Ρούσσαλη καλούνται τη Δευτέρα 14/5 και ώρα 16.00 να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για φιλικό αγώνα με τον Πανιώνιο Γ.Σ.Σ. οι κάτωθι αθλητές:

 

1. ΒΕΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ

3. ΔΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

4. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

5. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

6. ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

7. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8. ΚΟΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9. ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

10. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

11. ΜΠΕΚΑ ΡΟΓΚΕΡΤΟ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

12. ΜΠΙΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

14. ΠΡΙΦΤΗ ΡΕΝΑΤΟ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15. ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

16. ΣΕΛΜΑΝΙ ΑΛΙΝΤΟΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

17. ΣΕΡΡΙ ΜΑΡΙΟ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

18. ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

19. ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

20. ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

21. ΧΑΣΑΝ ΟΣΤΑΝ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Related posts

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στον Πειραιά

Abola Team 3

Παρελθόν αποτελεί ο Παρίσης Γαργαλής από τον Αστέρα Νίκαιας.

Abola Team 2

Τελείωσαν πριν από λίγη ώρα τα παιχνίδια της ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ρένος Γιαμπουράς