14.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα πρωταθλήματα Α’, Β’ και Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ κι ενώ ολοκληρώθηκαν Α’ και Γ’ κατηγορία και εκκρεμούν δύο αγωνιστικές στην Β’ κατηγορία, έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΚΟΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19
2. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 17
3. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 15
4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 11
5. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 10
6. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦ 10
7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 10
8. ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 9
9. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 9
10. ΓΚΑΒΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 8

2ος όμιλος

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 20
2. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 19
3. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 18
4. ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 17
5. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 16
6. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15
7. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 13
8. ΟΚΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 13
9. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 13
10. ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 12

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. NDIAYE LAZARE AMACODOU ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 23
2. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 19
3. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 16
4. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 15
5. ΧΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 14
6. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 11
7. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11
8. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 9
9. ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 9
10. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 9

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 21
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19
3. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 17
4. ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 16
5. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 15
6. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 14
7. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 14
8. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 11
9. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 11
10. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 10

3ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 17
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13
3. ΓΡΙΒΑΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 12
5. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10
6. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 9
7. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 9
8. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 9
9. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9
10. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 9

Γ’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 22
2. HOXHAJ ALEKSANDRO ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 16
3. ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 14
4. MET HOXHA MARLEND ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 12
5. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΨ 12
6. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 11
7. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 10
8. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 10
9. ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΨ 9
10. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 9

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 18
2. SINOMATI PETRO ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 16
3. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 16
4. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15
5. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 14
6. ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 14
7. ΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10
8. ΒΙΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 10
9. ΜΑΡΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 9
10. ΒΑΡΦΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΥΡΚΕΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 8

3ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 25
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 24
3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 14
4. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 13
5. ΛΙΑΤΗΣ ΚΙΜΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 12
6. ΜΠΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 12
7. ΒΙΟΛΙΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 11
8. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 11
9. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 11
10. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 11

4ος όμιλος

 

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 17
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 17
3. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 16
4. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 15
5. ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 14
6. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 12
7. ΔΑΝΙΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΤΗΣΙΑ 11
8. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 11
9. ΓΚΕΡΓΚΙ ΕΡΒΙΣ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 10
10. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΟΝΤΕΣ 10

Related posts

Η ΕΠΣΑ για την αλλαγή γηπέδου αγώνα κατάταξης της Β’ κατηγορίας, για την κλήρωση θέσεων κατάταξης στις κατηγορίες και για την κλήση στις Μικτές Παίδων και Νέων και του Δυτικού Κλιμακίου στις 29/5

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/2)

Nάσος Φακίδης

Τέσσερις παίκτες ανανέωσαν στο Παλαιό Φάληρο

Abola Team 3