10.4 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (12/5) στην ΕΠΣΔΑ και η ανακοίνωση για τα σωματεία της Β’ κατηγορία που απαλλάσονται από τα έξοδα διαιτησίας σε δύο αγώνες

Στα ματς του Σαββάτου (12/5) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
2-4
2. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
2-0
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
1-2
4. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
5-0
5. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
4-0
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Πέμπτη 10/05/18 20:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. Αναβλήθηκε
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 6-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 12/05/18 13:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 1-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 0-6
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 6-2
12. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 12/05/18 12:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 5-2
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΒΥΖΑΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Σάββατο 12/05/18 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 5-6
14. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 12/05/18 15:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 1-5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 12/05/18 14:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 1-1

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΣΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Κος ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΕΞΟΔΩΝ ΤΟΥΣ, ΣΤΟΥΣ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ, ΣΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΙΔΙΑΙΤΗΤΗ Κο ΠΑΣΤΡΩΜΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ 2 ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Related posts

«Άψογη φιλοξενία και διαιτησία»

Nάσος Φακίδης

Θρασύβουλος: Παραίτηση Ρίζου – «Απόφαση του προέδρου να μην κατέβουμε»

Nάσος Φακίδης

Ανανέωσε ο γκολκίπερ Νίκος Ξενάκης στον Βύζαντα

Abola Team 2