15.1 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Κατηγ

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-4
2. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-2
3. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 4-3
4. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
5. ΙΑΣΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-1
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-0
7. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 2-3
8. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-1
10. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
11. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-5
12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-1
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-4
15. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-3
16. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-3
18. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-1
19. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-1
20. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-0
22. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 2-2
23. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΥΡΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π. 2-0
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/05/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 2-1 παρ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-4
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/05/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (1ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/05/18 17:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
31. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/05/18 16:45 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-0
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/05/18 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 0-0 (πεν: 1-3)
33. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-0
35. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/05/18 18:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-1 (πεν: 4-5)
36. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 13/05/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-0
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 13/05/18 19:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-2 (πεν: 3-2)
39. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
40. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-0
41. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-2
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-7
43. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
44. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 12:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
46. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 12:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
47. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 13/05/18 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-4
49. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-4
50. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 15:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
51. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-2
52. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-1
53. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 5-1
54. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 13/05/18 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 4-2
56. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/05/18 18:30 ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-3
57. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/05/18 11:00 ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
58. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/05/18 11:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-1
59. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 5-0
60. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-1
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 4-1
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-5
63. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 12:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-2
64. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-0
65. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-0
66. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 13/05/18 15:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-8
68. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 13:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-4
69. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 16:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
70. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 13/05/18 12:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
71. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/05/18 18:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
72. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/05/18 19:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-1
74. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/05/18 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 0-0
75. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 13:15 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-5
76. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:30 ΖΥΓΑΣ Π. 7-1
77. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-4
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-3
79. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 4-5
80. ΡΟΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
81. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
82. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/05/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-0
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/05/18 09:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
84. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 6-0
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
86. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΑΣΩΝ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 13/05/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-0
87. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-0
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-0
89. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/05/18 16:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
90. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 13/05/18 11:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
91. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/05/18 14:00 ΖΥΓΑΣ Π. 7-0
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΕΚ – ΠΕΥΚΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 12/05/18 15:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 10-0
93. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/05/18 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-1
94. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 13/05/18 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
95. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 13/05/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-1
96. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/05/18 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-7
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-5
98. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 12/05/18 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-1
99. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 14:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-2
100. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 13/05/18 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
101. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 18:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-2
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 11:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
103. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-1
104. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 19:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 5-3
105. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/05/18 12:30 ΙΣΣΑ Α. 1-1
106. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/05/18 18:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.

Related posts

Ανανέωσε με Ψαρρό

Δεν κατεβαίνει την Κυριακή ο Χαλκηδονικός!

Abola Team

Παπαπέτρου ο… άρχοντας του τελικού