free page hit counter
29.3 C
Αθήνα
21 Ιουλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και παρατηρητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην προημιτελική φάση Κυπέλλου και Πρωταθλήματος Παμπαίδων και του τελικού Πρωταθλήματος και Κυπέλλου Νέων και Παίδων

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΑΝΑ για την προημιτελική φάση Κυπέλλου και Πρωταθλήματος Παμπαίδων και του τελικού Πρωταθλήματος και Κυπέλλου Νέων και Παίδων ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
3. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/05/18 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 19/05/18 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
6. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 19/05/18 10:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.  
7. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 19/05/18 10:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
8. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 19/05/18 10:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Σάββατο 19/05/18 17:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 20/05/18 17:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γραμματικού Σάββατο 19/05/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 20/05/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

Related posts

ΑΠΟ Νικηφόρος: Στηρίζουμε Ανανέωση Επιτέλους!

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Επιστολή του Αντωνίου στη Γ.Γ.Α. με σκοπό την επανέναρξη στο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο

Γιώργος Ανανίδας