16.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στους αγώνες μπαράζ και των διοργανώσεων των υποδομών του Σαββατοκύριακου (26 και 27/5) στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες μπαράζ αλλά και των διοργανώσεων των υποδομών του Σαββατοκύριακου (26 και 27/5) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/05/18 17:45 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
Β Κατηγορία αγώνες κατάταξης θέσεις 37-38-39
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/05/18 17:45 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
2η αγωνιστική
3. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη 30/05/18 17:45    
3η αγωνιστική
4. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/06/18 17:45    
Γ Κατηγορία αγώνας ανόδου 1
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/05/18 17:15 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
Γ Κατηγορία αγώνας ανόδου 2
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/05/18 17:15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/05/18 18:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/05/18 18:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 26/05/18 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
9η φάση
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Τετάρτη 30/05/18 18:00 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/05/18 10:00 ΙΣΣΑ Α.  
9η φάση
12. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/05/18 11:30 ΙΣΣΑ Α.  
7η φάση
13. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 30/05/18 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/05/18 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

Related posts

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 και 26/11) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Κολωνός-Ιάσων 5-3

Abola Team 3

Το προσπάθησε ο Κεραμεικός αλλά ηττήθηκε με 2-0 από τους Ερασιτέχνες του Απόλλωνα Σμύρνης

Abola Team 3