11.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Στον Ασπρόπυργο την Παρασκευή 8/6 η Μικτή Νέων της ΕΠΣΔΑ και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 9 και 10/6 και της Τετάρτης 13/6 για τα πρωταθλήματα Παίδων και Τζούνιορ

Σε ανακοίνωση της ΕΠΣΔΑ σχετικά με την Μικτή Νέων αναφέρονται τα εξής:

ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α. ΛΙΝΑΡΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-6-2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 16.00΄ ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΧΟΡΤΟ) ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΑΓΩΝΑ – ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) : ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, ΠΟΥΡΗΣ, ΠΙΝΗΣ, ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ, ΡΟΥΣΣΟΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΣΥΡΜΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΤΣΑΛΕΡΙΔΗΣ (Α.Ε. ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΓΚΙΝΗΣ, ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ (ΒΥΖΑΣ), ΠΑΛΙΓΓΙΝΗΣ, , ΜΟΙΡΑΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ( ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΒΟΥΤΑΝΗΣ (ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ), ΜΠΟΙΚΑ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ), ΤΡΙΜΠΟΣ (ΖΩΦΡΙΑ), ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ), ΤΣΙΜΠΟΥΡΛΑΣ, ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ (ΛΕΩΝ), ΝΙΚΟΛΙΑΣ, ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ, ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ). ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ.-

Εξάλλου το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 9 και 10/6 και της Τετάρτης 13/6 για τα πρωταθλήματα Παίδων και Τζούνιορ της ΕΠΣΔΑ έχει ως εξής:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 09/06/18 17:00    
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 09/06/18 17:00    
3. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/06/18 17:00    
4. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/06/18 19:00    
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 10/06/18 17:00    
6. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 13/06/18 17:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 09/06/18 11:00

 

Related posts

Ηρακλής Ελευσίνας: Στον Πανελευσινιακό ο Κατσάφαρος – Στον Βύζα ο Πατσιονίδης

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του ερχόμενου σαββατοκύριακου (30-31/3)

Nάσος Φακίδης

Οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 7/10 και 8/10 στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3