27.2 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

α αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 24/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-1
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ραφήνας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 0-0
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Σταμάτας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 1-2
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/11/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-0
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-2
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-0
11. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 4-1
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 24/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
13. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-4
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 5-1
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 5-1
16. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 4-0
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κουβαρά Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 1-1
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 1-2
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γραμματικού Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 0-3
22. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-1
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 3-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-4
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ. 1-0
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 24/11/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 3-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-1
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
29. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-2
31. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 5-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 09:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 1-5
34. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αυλώνα Σάββατο 24/11/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 0-2
35. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΖΟΥΡΜΠΑ .. 4-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 09:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-2
37. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 25/11/18 09:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.
38. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 2-1
39. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 25/11/18 11:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 0-7
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/11/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 2-2
41. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 25/11/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
42. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 0-1
43. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-2
45. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διονύσου Κυριακή 25/11/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 8-1
46. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ραφήνας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-5
47. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Κυριακή 25/11/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/11/18 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
49. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
50. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 0-0
51. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 6-1
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/11/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 8-0
53. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-3
55. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-6
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/11/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 2-3
57. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 1-1
58. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/11/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
59. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 24/11/18 13:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 5-1
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 24/11/18 00:00
61. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Διώνης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 9-0
62. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Σάββατο 24/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-1
63. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-3
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-0
65. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 24/11/18 11:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
66. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 11:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 5-1
67. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 7-0
68. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 0-0
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 11:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-4
70. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
71. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-1
72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 25/11/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 3-0
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΜΑΡΚΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-1
74. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλυβίων Κυριακή 25/11/18 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
75. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κουβαρά Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-0
76. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/11/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 4-2
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
78. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Κυριακή 25/11/18 12:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. 1-1
79. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-0
80. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Κυριακή 25/11/18 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
82. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 1-1
83. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Κυριακή 25/11/18 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
84. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 25/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-3
86. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καλάμου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
87. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Σταμάτας Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 1-0
88. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 6-1
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/11/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-1
90. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 25/11/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-1
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/11/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 5-5
92. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β SUPER GOAL Σάββατο 24/11/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 10-2
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Planet Cosmos Σάββατο 24/11/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
94. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 25/11/18 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 5-5

Related posts

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ.

Ρένος Γιαμπουράς

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑΝΑ και ενός λεπτού σιγή για τα θύματα στην Δυτική Αττική

Abola Team 3