Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Π.Ο. ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΣ

 

Υπενθυμίζουμε στα παρακάτω αναγραφόμενα σωματεία, τα οποία με τμήματά τους συμμετέχουν σε όλα τα πρωταθλήματα υποδομής της Ένωσής μας, ότι την προσεχή ΔΕΥΤΕΡΑ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 και ώρα 18:00, θα διοργανωθεί στα γραφεία της Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ από την Ε.Π.Ο., στα πλαίσια του προγράμματος “ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΤΟΥ”, πιλοτική ενημέρωση – επιμόρφωση, στην οποία θα πρέπει να παραβρίσκονται δύο (2) τουλάχιστον προπονητές υποδομής και ένας παράγοντας, υπεύθυνος υποδομών, από κάθε σωματείο.

 

Στην εκδήλωση αυτή θα παραβρεθούν ο Συντονιστής των Εθνικών Ομάδων κ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ και ο Τεχνικός Διευθυντής κ. ΖΕΛΕΝΙΤΣΑΣ, οι οποίοι θα παρουσιάσουν το τεχνικό πρόγραμμα που θα πρέπει να εφαρμόζουν οι ομάδες υποδομής όλων των σωματείων στα πλαίσια των νέων σχεδιασμών της Ε.Π.Ο..

 

Τα σωματεία που καλούνται, είναι τα παρακάτω:

 

1. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ                                   20. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

2. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                   21. ΚΗΦΙΣΙΑ

 

3. ΑΘΗΝΑΪΔΑ                                               22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

 

4. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ                                             23. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

 

5. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                          24. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

 

6. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ                                            25. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

 

7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ                              26. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

 

8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                        27 ΠΑΠΑΓΟΣ

 

9. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                               28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

 

10. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                          29. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

 

11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                 30. ΠΕΥΚΗ

 

12. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           31. ΡΟΥΦ

 

13. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ                     32. ΣΟΥΡΜΕΝΑ

 

14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                       33. ΤΕΡΨΙΘΕΑ

 

15. ΙΑΣΩΝ                                                      34. ΤΡΑΧΩΝΕΣ

 

16. ΙΕΡΑΠΟΛΗ                                               35. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ                                                 36. ΧΑΪΔΑΡΙ

 

18. ΚΑΛΛΙΘΕΑ                                               37. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

19. ΠΛΑΤΩΝ                                                   38. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

Related posts

Η ΕΠΣΑ για την αναβολή αγώνα Παίδων και για την σχολή διαιτησίας

Abola Team 3

Φυλακούρης (Άγιος Δημήτριος):”Αξίζαμε κάτι καλύτερο”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ανδρέας Μπεκατώρος: Πέρασα δύο υπέροχα χρόνια στο Ρουφ

Abola Team 3