8.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (2-3/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

3-0

2.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.

1-1

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.

1-1

4.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.

2-1

5.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

0-2

6.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

 

7.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

0-2

8.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

1-3

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

2-2

10.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.

2-2

11.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.

0-0

12.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

0-3

13.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

03/02/19

11:30

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

1-0

14.

ΙΑΣΩΝ – ΡΟΥΦ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.

1-2

15.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.

2-1

16.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

3-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.

3-0

18.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

2-0

19.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

1-0

20.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

1-3

21.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

1-3

22.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.

1-1

23.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΟΨ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

03/02/19

15:30

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

1-2

24.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/02/19

15:30

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

0-5

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΒΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΗΡΔΑΣ Α.

1-2

26.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

1-2

27.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

0-4

28.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

2-3

29.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.

1-0

30.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

3-0

31.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

0-3

32.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.

2-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

33.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

3-0

34.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

2-0

35.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.

2-1

36.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β.

3-2

37.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

5-3

38.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.

0-5

39.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

0-2

40.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.

0-3

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

41.

ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

2-1

42.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

1-1

43.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

1-1

44.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.

2-3

45.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

03/02/19

09:00

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.

2-6

46.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/02/19

12:30

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.

1-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

47.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΣΗΣ Σ.

1-3

48.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.

1-0

49.

ΑΡΙΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.

1-3

50.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

0-0

51.

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.

0-3

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

52.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

03/02/19

09:30

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.

0-1

53.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.

1-0

54.

ΠΛΑΤΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.

1-0

55.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

03/02/19

11:30

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π.

1-4

56.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν.

0-1

57.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

1-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

58.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

2-2

59.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

02/02/19

15:00

ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

3-2

60.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/02/19

09:30

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.

1-3

61.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

03/02/19

11:00

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

5-0

62.

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

03/02/19

12:00

ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

3-0

63.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

03/02/19

15:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.

2-1

 

Related posts

Παπαρούνης Νίκος (Θύελλα Αγ. Δημητρίου): “Θα το παλέψουμε μέχρι τέλους” (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/3)

Nάσος Φακίδης

Χατζηλιάς: Ο κορονοϊός μας χάλασε τα σχέδια…

Abola Team