21.6 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του σαββατοκύριακου (16-17/2)

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Αγίας Άννας

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

 

2.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

 

3.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

4.

ΜΑΡΚΟ – ΑΝΟΙΞΗ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

5.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

6.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Κερατέας

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

 

7.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Γραμματικού

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

 

8.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Βάρης

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Νέας Μάκρης

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

 

10.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Βάρης

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

11.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Αυλώνα

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

 

12.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Διονύσου

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

 

13.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Ραφήνας

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

 

14.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Καλάμου

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

 

15.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

 

16.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κρυονερίου

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

 

Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

18.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

 

19.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Καπανδριτίου

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

 

20.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Ανθούσας

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

21.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Σταμάτας

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 

22.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

23.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Γέρακα

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

 

Related posts

Γενική Συνέλευση 20 Ιουνίου στην ΕΠΣΑΝΑ και κλήση για 20/6 στις Μικτές ομάδες Παίδων και Νέων του 2005 και του 2003 αντίστοιχα

Abola Team 3

Τα ζευγάρια των προημιτελικών του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ!

Ρένος Γιαμπουράς

Αποτελέσματα σε σημερινά ματς (Τετάρτη 15/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3