12.5 C
Αθήνα
Απρίλιος 8, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (6/4) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

0-4

2.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

1-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.

3-3

4.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

1-1

5.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.

1-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

3-0

7.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

2-3

8.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

0-3

9.

ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.

2-0

10.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

1-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

1-0

12.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

2-2

13.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

0-0

14.

ΒΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

1-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

0-3

16.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

1-3

17.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.

3-2

18.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

1-1

19.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

1-3

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

20.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

2-5

21.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ.

7-1

22.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.

0-4

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

23.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

1-2

24.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.

1-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

3-0

26.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.

1-0

 

Related posts

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team 2

Ο Άρης Πετρούπολης 1-0 τον Γκυζιακό

Abola Team 3

Εκπληκτικό φινάλε στα Βριλήσσια

Βασίλης Θεόκλητος