18.9 C

Άσφαιροι στο “Ελ Πάσο”!

Καλλιθέα και Αιγάλεω έμειναν στο 0-0 σε φιλικό αγώνα που έγινε στο Δημοτικό Στάδιο της Καλλιθέας.
Οι προπονητές των δύο ομάδων δοκίμασαν πρόσωπα και σχήματα εν όψει των επίσημων αναμετρήσεων, αν και για τους φιλοξενούμενους ο σημερινός αγώνας αφήνει κάποιο άγχος για τον τραυματισμό του Μαρή, που αποχώρησε στο 20ο λεπτό.
Το “Σίτι” θα μπορούσε να είχε φτάσει στη νίκη, αν ο Πετρόπουλος ήταν εύστοχος σε εκτέλεση πέναλτι στο δεύτερο ημίχρονο.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ (Νίκος Παντέλης) Φαρμάκης, Ντρούγκας, Βιδάλης, Κρητικός, Βελέτης, Κώστας, Στούπης, Μπέλλης, Βασιλειάδης, Μαρουκάκης, Τσεβάς.
Έπαιξαν ακόμη οι Λαδάς, Οικονόμου, Αλεξαναδρόπουλος, Αγάθης, Γκρόσσιος, Μουρελάτος.
ΑΙΓΑΛΕΩ (Πέτρος Δημητρίου) Σικαλιάς, Σπυρόπουλος, Μαγκάκης, Συριόπουλος, Παπανικόλας, Κατσικογιάννης, Μαρής (20′ λ.τρ. Τσίτσαρης), Σταματάκης, Χατζηιωαννίδης, Γκότοβος, Τσιλιγκίρης. Έπαιξαν ακόμη οι Φαρινόλα, Πετρόπουλος, Ντιατά, Γκλώτσος, Τσίτσαρης, Τσαφταρίδης, Κατσάρας.