19.7 C
Athens
Οκτώβριος 19, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Η Αθήνα στην σέντρα!

Όλα έτοιμα για την επίσημη έναρξη των αγώνων του αθηναϊκού ποδοσφαίρου και η αρχή γίνεται με τους αγώνες Κυπέλλου της ΕΠΣΑ, που διεξάγονται αυτό το Σαββατοκύριακο.

Καλή αρχή λοιπόν και ας ελπίσουμε ότι το θέαμα που θα παρακολουθήσουμε θα είναι αντάξιο των προσδοκιών!

1η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
2. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/09/19 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
3. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
4. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
5. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
6. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
7. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
8. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΘΩΜΑΣ Π.
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
13. ΠΟΨ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
15. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
18. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
19. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/09/19 09:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
20. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/09/19 10:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 08/09/19 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
22. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/09/19 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
23. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/09/19 10:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
24. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 08/09/19 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
25. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/09/19 10:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
26. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 08/09/19 10:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
27. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 08/09/19 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 08/09/19 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 08/09/19 10:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
30. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/09/19 12:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
31. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 08/09/19 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/09/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
33. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 08/09/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
34. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/09/19 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
35. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/09/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
36. ΑΡΙΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/09/19 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΥΡΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 08/09/19 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
38. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 08/09/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
39. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 08/09/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
40. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
41. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/09/19 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

Related posts

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ κατηγορία

Ρένος Γιαμπουράς

«Στόχος το πρωτάθλημα»

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (16-17/3)

Nάσος Φακίδης