1.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2022
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 6ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑΝΑ:

Α Κατηγορία
(6η αγωνιστική)

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 26/10/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Βούλας Σάββατο 26/10/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ )
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 26/10/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 27/10/19 00:00
5. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 27/10/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 27/10/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Κυριακή 27/10/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 27/10/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)

9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Σάββατο 26/10/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
10. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Σάββατο 26/10/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 26/10/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Δροσιάς Σάββατο 26/10/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διονύσου Σάββατο 26/10/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
15. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)

17. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Κερατέας Σάββατο 26/10/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
18. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 26/10/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
19. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βάρης Σάββατο 26/10/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
20. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Καλυβίων Κυριακή 27/10/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 27/10/19 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

Related posts

Διαιτητές στα ματς της ΕΠΣΑΝΑ και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3

Κλήσεις στις Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ για Τρίτη 10/10 και Τετάρτη 11/10

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (14, 15/10)στην ΕΠΣΑΝΑ-Πως θα διεξαχθεί η αγωνιστική της 28ης Οκτωβρίου

Abola Team 3