18.6 C
Athens
Νοέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα σημερινά (3/11/2019) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

ΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
3. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 02/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-2
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Διονύσου Σάββατο 02/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-0
5. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/11/19 00:00
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
4-4
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 03/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-2
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σταμάτας Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-1
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
2-3
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-1
12. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αγίας Άννας Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-2
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-0
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 02/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
4-2
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
4-1
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/11/19 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ )
1-1
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
0-2
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Συκαμίνου Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
2-1
19. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Διώνης Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
1-2
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αυλώνα Κυριακή 03/11/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
0-1
21. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
5-1
22. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
1-5
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
1-3

Related posts

Η παρουσία των Ν. Αξιώτη και Δ. Κιούση στην κοπή πίτας της ΕΠΣΑΝΑ και τα συγκινητικά λόγια του Γιώργου Ορφανόπουλου-Ευχαριστίες στους χορηγούς της εκδήλωσης η Ένωση Ανατολικής Αττικής

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας

Ρένος Γιαμπουράς

Ακόμα βάζει γκολ ο Παλληνιακός στο 9-0 με Μαύρο Αετό

Abola Team 3