10.1 C
Athens
Δεκέμβριος 12, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (10η Αγων.) στην ΕΠΣΔΑ

 Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/11/19 15:30 HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
5. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 HABILAJ A., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
7. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
9. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
10. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 10:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΝΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
11. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 13:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
12. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
13. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
14. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 15:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

Related posts

Τα σημερινά (30/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom

Η ΕΠΣΔΑ για την διεξαγωγή του διακοπέντα αγώνα Θρασύβουλος-Ζεφύρι

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13/1 και 14/1) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3