14.3 C
Α' ΕΠΣΑΝΑΕΠΣΑΝΑ

Γκέλαρε ο Σαρωνικός Αναβύσσου

Ο Σαρωνικός Αναβύσσου γκέλαρε στο παιχνίδι κόντρα στον Παθιακάκη, με τις δύο ομάδες να έρχονται ισόπαλες με σκορ 2 – 2.
Μάλιστα, οι γηπεδούχοι πήραν δύο φορές το προβάδισμα με τέρματα των Κατσίγιαννη στο 7’ και Κωστένογλου στο 70’, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν ισάριθμες φορές με τους Ελένα στο 10’ και τον Κακαρά στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων, σώζοντας τουλάχιστον τον βαθμό.
Με το αποτέλεσμα αυτό ο Σαρωνικός έχει πλέον 18 βαθμούς και έμεινε στην 6η θέση, ενώ ο Παθιακάκης έχει πλέον 4 βαθμούς και είναι στην 14η θέση.
Το διαιτητικό τρίο του αγώνα ήταν οι Αντωνίου, Κουτζιακουτζίδης και Πολίτης.
ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ: Ψέμμας, Κατσαρίδης, Ανεζύρης, Λειβαρτζινός, Σιάτης, Στάσης, Κωστένογλου, Κατσίγιαννης (90’ Αλεξίου), Δρόσος (25’ Δηματσάς (70’ Λυχνός), Ρομπόλας, Λιάκος
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ: Χαντζάρας, Καζάκου, Γαληνάκης, Ζουμπουρλής (58’ Κουρουμάλος), Πέττας, Τζιβιλόγλου, Σελβιγιά, Κακαράς, Μουσαράι, Ελένας, Μπεντάι (73’ Τοψόγλου)