9.3 C
Αθήνα
Απρίλιος 6, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (11η Αγων.) στην ΕΠΣΔΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 11ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΔΑ:
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
3. ΒΥΖΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
5. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
7. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ N., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
9. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 HABILAJ A., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
10. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ N., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 08/12/19 11:30 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
13. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 08/12/19 12:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
14. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΔΑ

Παντελίδης Mάνος

Διατηρείται στην «κορυφή» ο Ακράτητος

Nάσος Φακίδης