8.4 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαβ/κου (13η Αγων.) στην ΕΠΣΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 13ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΙΑΣΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Κυριακή 15/12/19 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή 15/12/19 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΩΝΗ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή 15/12/19 11:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 15/12/19 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ
Κυριακή 15/12/19 09:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 15/12/19 12:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΘΩΜΑΣ Π.
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Κυριακή 15/12/19 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/12/19 13:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.

Related posts

Εντυπωσιακό αναμένεται να είναι και το νέο πρωτάθλημα 2018-19 της Α’ ΕΠΣΑ.

Ρένος Γιαμπουράς

Πέντε παίκτες ανανέωσαν στον ΑΟ Περιστερίου

Abola Team 2

Ατρόμητος Μεταμόρφωσης-Ερασιτέχνες Πανιωνίου 1-2

Abola Team 3