7.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (13η Αγων.) στην ΕΠΣΔΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 13ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΔΑ:
Α Κατηγορία
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 21/12/19 15:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΔΑΤΟΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
6. ΒΥΖΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
7. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
Β Κατηγορία
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
9. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 21/12/19 15:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
10. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 22/12/19 11:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ )
11. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 22/12/19 12:15 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
12. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
13. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
14. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 22/12/19 17:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) αλλά και του Κυπέλλου (1/11) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 2

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΔΑ

Παντελίδης Mάνος

Οι παρατηρητές στα ματς Κυπέλλου (6/12) στην ΕΠΣΔΑ και οι κλήσεις στις Μικτές για τα ματς με Πειραιά

Abola Team 3