12.8 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΔA

Δείτε τα παιχνίδια αυτού του Σαββατοκύριακου για την ΕΠΣΔΑ:
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
1. ΒΥΖΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
3. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/01/20 12:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 HABILAJ A., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
9. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
10. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 HABILAJ A., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
11. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/01/20 15:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/01/20 11:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
13. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
14. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Related posts

ΕΠΣΔΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

Nάσος Φακίδης

Ηρακλής Ελευσίνας: Ευχές για το νέο χρόνο

Nάσος Φακίδης

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3