22.3 C
Αθήνα
Αύγουστος 9, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣA

Δείτε τα παιχνίδια αυτού του Σαββατοκύριακου για την ΕΠΣΑ:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/01/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 12/01/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
6. ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
7. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
14. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
15. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.
16. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
17. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
18. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
21. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
22. ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
23. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/01/20 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
24. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 12/01/20 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
25. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
26. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΕΥΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
27. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
29. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
33. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
34. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
37. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
39. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/01/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
41. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/01/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/01/20 15:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
43. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/01/20 09:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
44. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/01/20 10:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
45. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
46. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
48. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
49. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
50. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 11/01/20 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/01/20 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Κυριακή 12/01/20 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
53. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
54. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
55. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/01/20 12:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
57. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.
60. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
61. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/01/20 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
63. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
64. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/01/20 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
65. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.

Related posts

Ανώτερη η Διάνα κέρδισε δίκαια τα Σούρμενα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Η Ελευθερούπολη 1-0 εκτός τον Αττικό

Abola Team 2

Η Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ του Τάσου Δημητρίου νίκησε με 2-1 την αντίστοιχη της ΕΠΣΑΝΑ-Πλούσιο ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

Abola Team 3