15.3 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα παιχνίδια αυτού του Σαββατοκύριακου για την ΕΠΣΑNA:
Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 26/01/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
3. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 26/01/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
4. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 26/01/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
5. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 26/01/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 26/01/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 25/01/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Καλάμου Σάββατο 25/01/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Σταμάτας Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/01/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
13. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 25/01/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Κυριακή 26/01/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
15. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Κυριακή 26/01/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
16. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέας Μάκρης Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αυλώνα Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
20. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 26/01/20 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
21. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 26/01/20 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
22. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βάρης Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 26/01/20 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

Related posts

Στην αντεπίθεση ο ΑΠΟ Νικολακάκης: Ανανέωσαν οι Κώστας Βρεττός, Μπριάνας, Γιώργας, Κελεπούρης, Γ. Πιτσούνης, Τ. Νίκας-Προωθήθηκαν οι Αλ. Παπαδόπουλος, Γεωργίου, Σοφιανός, Κωτσόπουλος, Ρέππας-Θ. Νικολακάκης: Πάμε για άνοδο

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑΝΑ (Κυριακή 6/10)

Abola Team

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων στην Ανατολική Αττική