12.8 C
Αθήνα
Απρίλιος 14, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (1-2/2/20) στην ΕΠΣΔΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 17ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΔΑ:
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 01/02/20 15:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π.
3. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
7. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 HABILAJ A., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
9. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.
10. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
11. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 10:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
12. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 13:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
13. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 13:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
14. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Related posts

Συνέχεια στις επιτυχίες

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (8/4) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Βύζας Μεγάρων: Ανακοίνωσε Ετζεμέζου

Nάσος Φακίδης