1.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Α΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα και η επόμενη αγωνιστική

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
 
Χολαργός – ΑΕ Ηρακλείου 1-2, Κένταυρος Βριλησσίων – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 0-3, Ήφαιστος Περιστερίου – Αγία Παρασκευή 0-1, Νέα Ιωνία – Μελίσσια 1-2, Χαραυγιακός – Αθηναϊκός 2-1, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Πετράλωνα 1-2, Άρης Πετρούπολης – ΓΣ Αργυρούπολης 3-0, Ιάσονας – ΑΟ Περιστερίου 1-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πετράλωνα – Νέα Ιωνία , Μελίσσια – Χαραυγιακός, Αθηναϊκός – Ήφαιστος Περιστερίου, Αγία Παρασκευή – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, ΑΕ Ηρακλείου – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, ΓΣ Αργυρούπολης – Χολαργός, ΑΟ Περιστερίου – Άρης Πετρούοπλης, Ιάσονας – Κένταυρος Βριλησσίων.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σούρμενα – Χαϊδάρι 1-3, Αίαντας Ταύρου – Διάνα Ηλιούπολης 0-2, Πανερυθραϊκός – Τράχνωνες 2-2, Καματερό – Κηπούπολη 3-0, Φωστήρας Ηλιούπολης – Λυκόβρυση 0-2, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Ηλιούπολης 0-1, Παλαιό Φάληρο – Απόλλων Χαλανδρίου 2-1, ΠΑΟ Ρουφ – Παπάγος 4-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κηπούπολη – Σούρμενα, Χαϊδάρι – Αίαντας Ταύρου, Διάνα Ηλιούπολης – Πανευθραϊκός, Τράχωνες – Παπάγος, Λυκόβρυση – Καματερό, Ηλιούπολη – Φωστήρας Ηλιούπολης, Απόλλων Χαλανδρίου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Παλαιό Φάληρο – ΠΑΟ Ρουφ.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αλσούπολη – Αίμος Πετρούπολης 7-0, Φοίνικας Περιστερίου – Άτταλος 1-2, Λύκοι Χαϊδαρίου – Λαύρα Αργυρούπολης 0-2, Χαλάνδρι – Εθνικός Αστέρας 1-0, Ιεράπολη – Βύρωνας 0-2, Δόξα Βύρωνος – ΑΕ Περιστερίου 3-0, Άρης Χολαργού – ΑΟΝ Αργυρούπολης 1-1, Άρης Καλαμακίου – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Βύρωνας – Αλσούπολη, Αίμος Πετρούπολης – Χαλάνδρι, Εθνικός Αστέρας – Φοίνικας Περιστερίου, Άτταλος – ΑΕ Μεταμόρφωσης, ΑΕ Περιστερίου – Ιεράπολη, Λαύρα Αργυρούπολης – Δόξα Βύρωνος, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Λύκοι Χαϊδαρίου, Άρης Χολαργού – Άρης Καλαμακίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πεύκη – ΑΟ Ιλίου 0-0, Αθηναΐδα – Παράδεισος 3-3, Κολωνός – Κοψαχείλα 2-1, Ελπίδα – Γκυζιακός 1-1, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Πλάτωνας 3-0, Νέα Σμύρνη – Αστέρας Ζωγράφου 0-0, Μικρασιατικός – Ελευθερούπολη 1-1, Ορφέας Αιγάλεω – Ταταύλα 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ζωγράφου – Πεύκη, ΑΟ Ιλίου – Αθηναΐδα, Παράδεισος – Κολωνός, Κοχαχείλα – Ταταύλα, Ελευθερούπολη – Νέα Σμύρνη, Γκυζιακός – Μικρασιατικός, Πλάτωνας – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ορφέας Αιγάλεω.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟ Ψυχικού – Τερψιθέας 1-2, Νεοπεντελικός – Άγιος Δημήτριος 0-3, Άγιος Θωμάς – ΠΑΣ Γαλάτσι 3-2, Βριλήσσια – Κηφισιά 2010 2-0, Χαλκηδονικός – Ανθούπολη0-5, Ηρακλής Περιστερίου – Αγία Ελεούσα 3-2, Αστέρας Εξαρχείων – Κεραυνός Γλυφάδας 2-0, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Δούρειος 6-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγιος Δημήτριος – Ηρακλής Περιστερίου, Αγία Ελεούσα – Αστέρας Εξαρχείων, Κεραυνός Γλυφάδας – ΠΟ Ψυχικού, Τερψιθέα – ΠΑΣ Γαλάτσι, Κηφισιά 2010 – Νεοπεντελικός, Δούρειος – Βριλήσσια, Ανθούπολη – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Χαλκηδονικός – Άγιος Θωμάς.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Διαγόρας Αιγάλεω – Τριφυλλιακός 2-3, Δάφνη Αθηνών – Αναγέννηση Πετρούπολης 3-1, Άμιλλα Περιστερίου – Ερμής Ηρακλείου 3-0, Γαλαξίας Περιστερίου – Θρίαμβος Αθηνών 3-0, Λέοντες – Χρυσούπολη 1-1, Πατήσια – Μαρούσι 2-3, Πανιώνιος Καισαριανής – Δάσος Χαϊδαρίου 4-1, Θύελλα Περιστερίου – Πράσινα Πουλιά 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τριφυλλιακός – Δάφνη Αθηνών, Αναγέννηση Πετρούπολης – Άμιλλα Περιστερίου, Ερμής Ηρακλείου – Γαλαξίας, Θρίαμβος Αθηνών – Χρυσούπολη, Μαρούσι – Διαγόρας Αιγάλεω, Δάσος Χαϊδαρίου – Πατήσια, Πράσινα Πουλιά – Πανιώνιος Καισαριανής, Θύελλα Περιστερίου – Λέοντε.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Παγκράτι – Ένωση Βοτανικού 4-2, Φωστήρας Καισαριανής – Κρόνος Αθηνών 1-1, Φοίνικας Καλλιθέας – Ατρόμητος Χαλανδρίου 0-5, Άτλας Κυψέλης – Αμπελόκηποι 1-1, Προμηθέας – Ιπποκράτης 0-3, ΑΟ Κωφών – Νίκη Αλίμου 3-1, Πέρα Κλουμπ – ΓΣ Καισαριανής 1-1, Πανθησειακός – Ιλίσσια 2004 4-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Πανθησειακός, Ιλίσσια 2004 – ΑΟ Κωφών, Νίκη Αλίμου – Πέρα Κλουμπ, ΓΣ Καισαριανής – Κρόνος Αθηνών, Ένωση Βοτανικού – Φοίνικας Καλλιθέας, Ιπποκράτης – Παγκράτι, Αμπελόκηποι – Προμηθέας, Άτλας Κυψέλης – Φωστήρας Καισαριανής.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Κεραυνός Πετρούπολης 3-1, Αστέρας Χαϊδαρίου – Κορωνίδα 0-3, ΑΟ Καλαμακίου – Κεραμεικός 4-2, Υμηττός – Αττικός 3-0, Άφοβος – Αρίωνας 3-1, Ίωνες Παλαιού Φαλήρου – ΑΕ Ιλίου 2-2, Θεμιστοκλής – Αίας Αθηνών αναβλήθηκε, Λαρισαϊκός – ΑΕ Ζέφυρος Αιγάλεω 2-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Ιλίου – Ποσειδώνας Γλυφάδας, Κεραυνός Πετρούπολης – Αστέρας Χαϊδαρίου, Κορωνίδα – Άφοβος, Αρίωνας – ΑΕ Ζέφυρος Αιγάλεω, Κεραμεικός – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου, Αττικός – ΑΟ Καλαμακίου, Αίας Αθηνών – Υμηττός, Θεμιστοκλής – Λαρισαϊκός.

Related posts

«Πραγματοποιήσαμε πολύ καλή εμφάνιση»

Kώστας Παλαιολόγος

Χλοψιούδης: «Να φτάσουμε όσο ψηλότερα γίνεται»

Kώστας Παλαιολόγος

Γράφει ιστορία ο κόσμος της Κηπούπολης

Abola Team 3