21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 19, 2020
Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ - 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ εθνική : Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Ακράτητος
ΑΕ Πυλίου  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Πανελευσινιακός  – Αιολικός
Αετός Λουτρών  – Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας  – ΑΟ Καραβάς
Πυθαγόρας  – Αστέρας Βάρης
 

2η αγωνιστική

ΑΕ Πυλίου  – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος  – Πανελευσινιακός
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αετός Λουτρών
Αιολικός  – Θύελλα Ραφήνας
Κερατσίνι  – Πυθαγόρας
Αστέρας Βάρης  – ΑΟ Καραβάς
 

3η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας  – Πανελευσινιακός
Αετός Λουτρών  – ΑΕ Πυλίου
Θύελλα Ραφήνας  – Ακράτητος
Πυθαγόρας  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Αστέρας Βάρης  – Αιολικός
ΑΟ Καραβάς  – Κερατσίνι
 

4η αγωνιστική

Αετός Λουτρών  – Αίας Σαλαμίνας
Πανελευσινιακός  – Θύελλα Ραφήνας
ΑΕ Πυλίου  – Πυθαγόρας
Ακράτητος  – Αστέρας Βάρης
ΑΠΕ Μικρασιατική  – ΑΟ Καραβάς
Κερατσίνι  – Αιολικός
 

5η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας  – Θύελλα Ραφήνας
Πυθαγόρας  – Αετός Λουτρών
Αστέρας Βάρης  – Πανελευσινιακός
ΑΟ Καραβάς  – ΑΕ Πυλίου
Κερατσίνι  – Ακράτητος
Αιολικός  – ΑΠΕ Μικρασιατική
 

6η αγωνιστική

Πυθαγόρας  – Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Ραφήνας  – Αστέρας Βάρης
Αετός Λουτρών  – ΑΟ Καραβάς
Πανελευσινιακός  – Κερατσίνι
ΑΕ Πυλίου  – Αιολικός
Ακράτητος  – ΑΠΕ Μικρασιατική
 

7η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας  – Αστέρας Βάρης
ΑΟ Καραβάς  – Πυθαγόρας
Κερατσίνι  – Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός  – Αετός Λουτρών
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Πανελευσινιακός
Ακράτητος  – ΑΕ Πυλίου
 

8η αγωνιστική

ΑΟ Καραβάς  – Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης  – Κερατσίνι
Πυθαγόρας  – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Αετός Λουτρών  – Ακράτητος
Πανελευσινιακός  – ΑΕ Πυλίου
 

9η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας  – Κερατσίνι
Αιολικός  – ΑΟ Καραβάς
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αστέρας Βάρης
Ακράτητος  – Πυθαγόρας
ΑΕ Πυλίου  – Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός  – Αετός Λουτρών
 

10η αγωνιστική

Αιολικός  – Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι  – ΑΠΕ Μικρασιατική
ΑΟ Καραβάς  – Ακράτητος
Αστέρας Βάρης  – ΑΕ Πυλίου
Πυθαγόρας  – Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας  – Αετός Λουτρών
 

11η αγωνιστική

ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος  – Αιολικός
ΑΕ Πυλίου  – Κερατσίνι
Πανελευσινιακός  – ΑΟ Καραβάς
Αετός Λουτρών  – Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας  – Πυθαγόρας

 

 

 

Related posts

Ρεπό… αντί για φιλικό στο “Σίτι”

Ρένος Γιαμπουράς

Επιτυχίες για Νίκη Βόλου, Θεσπρωτό, ΑΕ Ιστιαίας

Abola Team 3

Τέλος από τον Γιούχτα ο Κεφαλούκος

Abola Team 3