Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Το Πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣΠ Μετά την κλήρωση ανακοινώθηκε και το πρόγραμμα για τους Ομίλους της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣΠ.

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

2η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

9η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

11η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

15η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

18η Αγωνιστική

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

19η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

22η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

23η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

25η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

26η Αγωνιστική

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

27η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

28η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

29η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

30η Αγωνιστική

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

31η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

32η Αγωνιστική

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

33η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

34η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

Related posts

Πήρε Ηλία Πιερράκο η Δόξα Πειραιά

admin

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα του Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα σημερινά-Τετάρτη 3/10 ματς για την 3η φάση του Κυπέλλου Πειραιά

Abola Newsroom