21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 19, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα της Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ την Κυριακή 13/9

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 13/09/20 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 13/09/20 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 13/09/20 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Κυριακή 13/09/20 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 13/09/20 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 13/09/20 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
7. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ανθούσας Κυριακή 13/09/20 16:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
8. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 13/09/20 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
9. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 13/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
10. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Κυριακή 13/09/20 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 13/09/20 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

Related posts

Νέο «λουκέτο» μέχρι τις 11 Απριλίου στις αθλητικές εγκαταστάσεις

Abola Team

Αναδιάρθρωση ακαδημιών στον Γέρακα

Abola Team 2

Κλήση στην Μικτή της ΕΠΣΑΝΑ γεννηθέντες το 2002 για τις 28/11

Abola Team 3