21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 19, 2020
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/09/20 16:30
20. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 12/09/20 16:30
21. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/09/20 16:30
22. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/09/20 16:30
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/09/20 16:30
24. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/09/20 16:30
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/09/20 16:30
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/09/20 16:30
27. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/09/20 11:00
28. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 13/09/20 16:30
29. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/09/20 16:30
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/09/20 16:30
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/09/20 16:30
32. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 13/09/20 16:30
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/09/20 16:30
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/09/20 16:30
35. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/09/20 16:30
36. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 13/09/20 16:30
37. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/09/20 16:30
38. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/09/20 16:30
39. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 13/09/20 16:30
1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 12/09/20 16:30
41. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/09/20 16:30
42. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/09/20 16:30
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/09/20 16:30
44. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/09/20 16:30
45. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/09/20 16:30
46. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/09/20 16:30

Related posts

Καλή αρχή για τους Τράχωνες!

Abola Team

Ο Αγ. Θωμάς 1-0 τον Πανερυθραϊκό

Abola Team 3

Ανανέωσε με τον επιτυχημένο τεχνικό Γιάννη Γαζή η διοίκηση του Παλαιού Φαλήρου

Abola Team 3