27.3 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 22, 2020
Abola.gr
Γ' ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα στο δεύτερο όμιλο της Γ’ ΕΠΣΑ

Γ’ ΕΠΣΑ – 2ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η

Αττικός            –           Νίκη Αλίμου

Ζέφυρος Αιγ.  –           Διαγόρας Αιγ.

Δάσος Χαϊδ.    –           Παγκράτι

Αρίων  –           Χρυσούπολη

Τριφυλλιακός  –           Κεραμεικός

Ιλίσια 2004     –           ΑΟ Κωφών

Ρεπό: Αμπελόκηποι

2η αγωνιστική 15η

Αμπελόκηποι  –           Αττικός

Νίκη Αλίμου   –           Ζέφυρος Αιγ.

Διαγόρας Αιγ.  –           Δάσος Χαϊδ.

Παγκράτι         –           Αρίων

Χρυσούπολη   –           Τριφυλλιακός

Κεραμεικός     –           Ιλίσια 2004

Ρεπό: ΑΟ Κωφών

3η αγωνιστική 16η

Ζέφυρος Αιγ.  –           Αμπελόκηποι

Δάσος Χαϊδ.    –           Νίκη Αλίμου

Αρίων  –           Διαγόρας Αιγ.

Τριφυλλιακός  –           Παγκράτι

Ιλίσια 2004     –           Χρυσούπολη

ΑΟ Κωφών     –           Κεραμεικός

Ρεπό: Αττικός

4η αγωνιστική 17η

Αμπελόκηποι  –           Δάσος Χαϊδ.

Αττικός            –           Ζέφυρος Αιγ.

Νίκη Αλίμου   –           Αρίων

Διαγόρας Αιγ.  –           Τριφυλλιακός

Παγκράτι         –           Ιλίσια 2004

Χρυσούπολη   –           ΑΟ Κωφών

Ρεπό: Κεραμεικός

5η αγωνιστική 18η

Αρίων  –           Αμπελόκηποι

Δάσος Χαϊδ.    –           Αττικός

Τριφυλλιακός  –           Νίκη Αλίμου

Ιλίσια 2004     –           Διαγόρας Αιγ.

ΑΟ Κωφών     –           Παγκράτι

Κεραμεικός     –           Χρυσούπολη

Ρεπό: Ζέφυρος Αιγ.

6η αγωνιστική 19η

Αμπελόκηποι  –           Τριφυλλιακός

Αττικός            –           Αρίων

Ζέφυρος Αιγ.  –           Δάσος Χαϊδ.

Νίκη Αλίμου   –           Ιλίσια 2004

Διαγόρας Αιγ.  –           ΑΟ Κωφών

Παγκράτι         –           Κεραμεικός

Ρεπό: Χρυσούπολη

7η αγωνιστική 20ή

Ιλίσια 2004     –           Αμπελόκηποι

Τριφυλλιακός  –           Αττικός

Αρίων  –           Ζέφυρος Αιγ.

ΑΟ Κωφών     –           Νίκη Αλίμου

Κεραμεικός     –           Διαγόρας Αιγ.

Χρυσούπολη   –           Παγκράτι

Ρεπό: Δάσος Χαϊδ.

8η αγωνιστική 21η

Αμπελόκηποι  –           ΑΟ Κωφών

Αττικός            –           Ιλίσια 2004

Ζέφυρος Αιγ.  –           Τριφυλλιακός

Δάσος Χαϊδ.    –           Αρίων

Νίκη Αλίμου   –           Κεραμεικός

Διαγόρας Αιγ.  –           Χρυσούπολη

Ρεπό: Παγκράτι

9η αγωνιστική 22η

Κεραμεικός     –           Αμπελόκηποι

ΑΟ Κωφών     –           Αττικός

Ιλίσια 2004     –           Ζέφυρος Αιγ.

Τριφυλλιακός  –           Δάσος Χαϊδ.

Χρυσούπολη   –           Νίκη Αλίμου

Παγκράτι         –           Διαγόρας Αιγ.

Ρεπό: Αρίων

10η αγωνιστική 23η

Αμπελόκηποι  –           Χρυσούπολη

Αττικός            –           Κεραμεικός

Ζέφυρος Αιγ.  –           ΑΟ Κωφών

Δάσος Χαϊδ.    –           Ιλίσια 2004

Αρίων  –           Τριφυλλιακός

Νίκη Αλίμου   –           Παγκράτι

Ρεπό: Διαγόρας Αιγ.

11η αγωνιστική 24η

Παγκράτι         –           Αμπελόκηποι

Χρυσούπολη   –           Αττικός

Κεραμεικός     –           Ζέφυρος Αιγ.

ΑΟ Κωφών     –           Δάσος Χαϊδ.

Ιλίσια 2004     –           Αρίων

Διαγόρας Αιγ.  –           Νίκη Αλίμου

Ρεπό: Τριφυλλιακός

12η αγωνιστική 25η

Αμπελόκηποι  –           Διαγόρας Αιγ.

Αττικός            –           Παγκράτι

Ζέφυρος Αιγ.  –           Χρυσούπολη

Δάσος Χαϊδ.    –           Κεραμεικός

Αρίων  –           ΑΟ Κωφών

Τριφυλλιακός  –           Ιλίσια 2004

Ρεπό: Νίκη Αλίμου

13η αγωνιστική 26η

Νίκη Αλίμου   –           Αμπελόκηποι

Διαγόρας Αιγ.  –           Αττικός

Παγκράτι         –           Ζέφυρος Αιγ.

Χρυσούπολη   –           Δάσος Χαϊδ.

Κεραμεικός     –           Αρίων

ΑΟ Κωφών     –           Τριφυλλιακός

Ρεπό: Ιλίσια 2004

Related posts

Μορφίδης: «Στόχος μία καλύτερη πορεία από πέρυσι»

Kώστας Παλαιολόγος

Ασταμάτητος ο Ιπποκράτης!

Kώστας Παλαιολόγος

Μανωλάς: «Προσεγγίζουμε όλα τα παιχνίδια το ίδιο»

Kώστας Παλαιολόγος