32.5 C
Αθήνα
Ιούλιος 29, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα σημερινά αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-1
2ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-3
3ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-4
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-0
2ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-0
ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 4-1
3ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30           1-0

Related posts

Τον Σταύρο Λιόντο απέκτησε η Ιεράπολη

Abola Team 2

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (12-13/1)

Nάσος Φακίδης

ΚΑΡΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑ ΚΑΜΗΝΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Α

Abola Team 3