15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα σημερινά αποτελέσματα στην Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 20/09/20 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 20/09/20 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 20/09/20 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 20/09/20 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
4-0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Άνοιξης Κυριακή 20/09/20 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
6-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/09/20 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 20/09/20 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ραφήνας Κυριακή 20/09/20 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 20/09/20 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 20/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 20/09/20 16:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 20/09/20 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 20/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 20/09/20 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-0

Related posts

Ενημέρωση της ΕΠΣΑΝΑ προς τα σωματεία για τους φιλικούς αγώνες

Ρένος Γιαμπουράς

Από την Άνοιξη στον ΑΟ Άρτεμις ο Μπουσδέκης

Abola Team 3

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 2-3 | Τα στιγμιότυπα

admin