10.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (30 και 31/10) – Η επόμενη αγωνιστική

Στα παιχνίδια που έγιναν το Σαββατοκύριακο (30 και 31/10) στην ΕΠΣΑ,  σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΌΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Ανθούπολη – Λυκόβρυση 2-1, Κένταυρος Βριλησσίων – ΑΟ Περιστερίου 2-1, Άγιος Δημήτριος – Αίαντας Ταύρου 2-1, Άγιοι Ανάργυροι – Αγία Παρασκευή 0-1, Δόξα Βύρωνος – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 1=2.
  • Ρεπό είχε η Δάφνη Π. Φαλήρου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δάφνη Π. Φαλήρου – Ανθούπολη, Λυκόβρυση – Άγιος Δημήτριος, ΑΟ Περιστερίου – Άγιοι Ανάργυροι, Ολμπιακός Νέων Λιοσίων – Κένταυρος Βριλησσίων, Αίαντας Ταύρου – Δόξα Βύρωνος.
  • Ρεπό έχει η Αγία Παρασκευή.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
Αστέρας Ζωγράφου – Αθηναϊκός 1-0, ΑΕ Ηράκλειο – Πετράλωνα 4-0, Αγία Ελεούσα – Βριλήσσια 3-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Χολαργός 1-1, Σούρμενα – Νέα Ιωνία 0-1.
  • Ρεπό είχε ο Άτταλος.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άτταλος – Αγία Ελεούσα, Βριλήσσια – Αστέρας Ζωγράφου, Νέα Ιωνία – ΓΣ Αργυρούπολης, Πετράλωνα – Σούρμενα, Αθηναϊκός – ΑΕ Ηράκλειο.
  • Ρεπό έχει ο Χολαργός.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Κηπούπολη – Παλαιό Φάληρο 1-1, Πανερυθραϊκός – Βύρωνας 2-0, Καματερό – Τράχωνες 3-3, Ηλυσιακός – Μικρασιατικός 2-1, Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Ιλίου 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τράχωνες – Πανερυθραϊκός, ΑΟ Ιλίου – Καματερό, Ηλυσιακός – Άρης Πετρούπολης, Βύρωνας – Κηπούπολη, Μικρασιατικός – Παλαιό Φάληρο.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Χαϊδάρι – Χαλάνδρι 2-1, Ιάσονας – Απόλλων Χαλανδρίου 4-1, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 0-1, Παπάγος – Ήφαιστος Περιστερίου 0-0, Μελίσσια – Διάνα Ηλιούπολης 0-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΚΗ
Διάνα Ηλιούπολης – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Ήφαιστος Περιστερίου – Μελίσσια, Χαϊδάρι – Παπάγος, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Ιάσονας, Χαλάνδρι – Απόλλων Χαλανδρίου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
Κορωνίδα – Γαλαξίας Περιστερίου 0-1, Κοψαχείλα – ΑΟ Γλυφάδας 4-1, Τερψιθέα – Γκυζιακός 3-0, ΓΣ Καισαριανής – Νεοπεντελικός 2-0, Πέρα Κλουμπ – Κολωνός 1-2, Ηρακλής Περιστερίου – ΠΟ Ψυχικού 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γαλαξίας Περιστερίου – Νεοπεντελικός, Κολωνός  ΓΣ Καισαριανής, ΠΟ Ψυχικού – Πέρα Κλουμπ, Κορωνίδα – Κοψαχείλα, ΑΟ Γλυφάδας – Τερψιθέα, Γκυζιακός – Ηρακλής Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (αγωνιστική)
Φωστήρας Ηλιούπολης – Αλσούπολη 1-0, Παράδεισος – ΑΕ Περιστερίου 3-0, Ιπποκράτης- Ταταύλα 5-0,  Άμιλλα Περιστερίου – Ατρόμητος Χαλανδρίου 2-1, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – ΠΑΣ Γαλάτσι 3-3, Εθνικός Αστέρας – Χαλκηδονικός 4-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – ΠΑΣ Γαλάτσι, Ταταύλα – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, Χαλκηδονικός – Ιπποκράτης, Άμιλλα Περιστερίου – Φωστήρας Ηλιούπολης, Αλσούπολη – Παράδεισος, ΑΕ Περιστερίου – Εθνικός Αστέρας.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθερούπολη – Λαύρα Αργυρούπολης 0-0,  Δάφνη Αθηνών – ΑΟ Καλαμακίου 3-3, Άρη Καλαμακίου – ΑΕ Μεταμόρφως 1-0, Ορφέας Αιγάλεω – Άρης Χολαργού 4-1, Κηφισιά 2010 – Αστέρας Εξαρχείων 1-0 .
  • Ρεπό είχε η Νέα Σμύρνη.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Καλαμακίου – Ελευθερούπολη, Άρης Χολαργού – Δάφνη Αθηνών, Νέα Σμύρνη – Άρης Καλαμακίου, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Κηφισιά 2010, Αστέρας Εξαρχείων – Ορφέας Αιγάλεω.
  • Ρεπό έχει η Λαύρα Αργυρούπολης.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αθηναΐδα – Λύκοι Χαϊδαρίου 0-3, Υμηττός – Πεύκη 4-6, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Φοίνικας Περιστερίου 0-2, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Πανιώνιος Καισαριανής 0-2, Ιεράπολη Αιγάλεω – Άγιος Θωμάς 0-5.
  • Ρεπό είχε ο ΑΟΝ Αργυρούπολης.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λύκοι Χαϊδαρίου – Ποσειδώνας Γλυφάδας, Πεύκη – Αθηναΐδα, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Πανιώνιος Καισαριανής – Ιεράπολη Αιγάλεω, Άγιος Θωμάς – Υμηττός.
  • Ρεπό είχε ο Φοίνικας Περιστερίου.
 
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Λέοντες – Κεραυνός Πετρούπολης 1-4, Νίκη Αλίμου – Παγκράτι 1-2, Θεμιστοκλής – Προμηθέας 1-1, Αστέρας Γλυφάδας – Ίωνες Π. Φαλήρου 1-2, Θρίαμβος Αθηνών – Αίμος Πετρούπολης 3-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Προμηθέας – Αστέρας Γλυφάδας, Ίωνες – Θρίαμβος Αθηνών, Αίμος Πετρούπολης – Νίκη Αλίμου, Κεραυνός Πετρούπολης – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Παγκράτι – Λέοντες.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Καλλιθέας – Μαρούσι 1-0, Θύελλα Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών 3-2, Φωστήρας Καισαριανής – Πανθησειακός 2-3,  Άτλας Κυψέλης – ΑΟ Κωφών 4-0, Κεραμεικός – Ιλίσσια 2004 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιλίσσια  2004 – Φωστήρας Καισαριανής, Πανθησειακός – Θύελλα Περιστερίου, Κρόνος Αθηνών – Φοίνικας Καλλιθέας, ΑΟ Κωφών – Κεραμεικός, Μαρούσι – Άτλας Κυψέλης.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αρίωνας – Λαρισαϊκός 3-2, Αμπελόκηποι – Άφοβος 5-1, Δόξα Γκύζη – Πατήσια  1-2, Πλάτων – Ερμής / Ειρήνη Ηρακλείου 0-0,  Πράσινα Πουλιά – Δούρειος  Κυψελης 1-6.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άφοβος – Πράσινα Πουλιά, Δούρειος Κυψέλης – Αρίωνας, Λαρισαϊκός – Δόξα Γκύζη, Ερμής / Ειρήνη Ηρακλείου – Αμπελόκηποι, Πατήσια – Πλάτων.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Πετρούπολης – Αστέρας Χαϊδαρίου 0-1, Τριφυλλιακός – Χρυσούπολη2-1, Δάσος Χαϊδαρίου – ΑΕ Ιλίου 0-4, Αττικός – Κουκάκι 5-2, Διαγόρας Αιγάλεω – ΑΕ Ζέφυρος 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χρυσούπολη – Διαγόρας Αιγάλεω, ΑΕ Ζέφυρος – Αττικός, Κουκάκι – Δάσος Χαϊδαρίου, Αστέρας Χαϊδαρίου – Τριφυλλιακός, ΑΕ Ιλίου – Αναγέννηση Πετρούπολης.

Related posts

Άτταλος Ν. Φιλαδέλφειας: Συμφωνήθηκε πολύπλευρη συνεργασία με τον Φωστήρα

Γιώργος Ανανίδας

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Abola Team

Πλασματικό το σκορ της εκπληκτικής ομάδας των Βριλησσίων του Γιάννη Χαραλαμπίδη (ΦΩΤΟ) στο ματς με τον Απόλλωνα Χαλανδρίου

Abola Team 3