14.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων της Κυριακής (14/11)

Τους αγώνες της 4ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική (5η για τον τέταρτο όμιλο) που θα διεξαχθούν την Κυριακή 14 Νοεμβρίου, θα διευθύνουν οι παρακάτω διαιτητές:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αλεξανδρούπολη – Θερμαϊκός: Παρχαρίδης, Διαμάνης, Κωτανίδου (Δράμας), Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξ. Ορφανίου: Κωστούλας (Άρτας), Δανδανόπουλος (Ξάνθης), Κεχαγιά Ομέρ Εμίν (Ξάνθης), Δόξα Δράμας – Άρης Αβάτου: Κόκκινος, Γούτας, Κίκας (Χαλκιδικής), Αναγέννηση Πλαγιάς – Απόλλων Παραλιμνίου: Τομαράς (Θράκης), Καρακασίδης (Θράκης), Σπάρταλης (Ξάνθης), Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός: Τούδης (Έβρου), Γκιόσι (Θράκης), Τερζόπουλος (Έβρου), Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας: Σιδηρόπουλος, Αρεστής, Κεσίσογλου (Πέλλας).
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός – Κτηνοτροφικός Αστέρας: Ζέστας (Λέσβου), Χωλάνης (Σερρών), Βακουφτσής (Σερρών), Εδεσσαϊκός – ΑΕ Ποντίων: Πολυχρονίου (Καστοριάς), Δούμτσης (Φλώρινας), Πάνου (Φλώρινας), Θύελλα Σαρακηνών – ΑΕ Λευκίμμης: Δημητριάδης, Κώστογλου, Κούρας (Χαλκιδικής), ΟΦ Αγίου Ματθαίου- Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας: Χατζηπαναγιώτου (Ηπείρου), Πάνος (Ηπείρου), Αθανασίου (Άρτας), Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: Δρακίδης, Σάββογλου, Φεράτογλου (Ξάνθης), Κοζάνη – Γιαννιτσά: Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Γκέλης (Ηπείρου), Μιχαλάς (Κέρκυρας).
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Θησέας Αγριάς – Νέα Αρτάκη: ΜΠουρουτζίκας, Κοντογιώργος, Κοτούμπας (Λάρισας), Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη: Νίτσας, Μπουρονίκος, Νάκας (Λάρισας), Ελασσόνα – Αετός Μακρυχωρίου (ματαιώνεται), Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Ευξεινούπολης: Γκουντέλας, Γιοβάνης, Καλογραινίτης (Καρδίτσας), ΠΟ Φήκης – Αμβυρσσέας Διστόμου: Πίγγιου (Θεσπρωτίας), Λιαμίρας (Θεσπρωτίας), Τσαντάς (Ηπείρου), Εθνικός Κεραμιδίου – ΑΟ Υπάτου: Μπούτσικος, Παπαδοπούλου, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας).
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Σκουλικάδου – Ναυπακτιακός Αστέρας (αναβάλλεται), Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας: Τζόβας (Ηπείρου), Μίχος (Κέρκυρας), Σατλίφ (Κέρκυρας), Αμβρακικός Λουτρού – Διαγόρας Βραχνέικων (ματαιώνεται), Παμβουπρασιακός – Παναγρινιακός: Μπεκιάρης, Οικονόμου, Θεοδωρόπουλος (Κορίνθου), Παναχαϊκή – Αίας Γαστούνης: Κζανάς, Τάκος, Μπάκας (Αιτωλοακαρνανίας), Παναιγιάλειος – Τηλυκράτης (αναβάλλεται).
  • Ρεπό έχει ο ΑΟ Διαβολιτσίου.
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Σαντορίνη – Άρης Σκάλας: Χατζηγιάννης (Πειραιά), Σόφιας (Ανατολικής Αττικής), Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Παναρκαδικός – ΑΕ Μυκόνου: Καφκάς, Μπουρίκας, Γκούμας (Μεσσηνίας), Χαραυγιακός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου: Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Πύκνης (Ανατολικής Αττικής), Τσελεπίδης (Ανατολικής Αττικής), Ερμιονίδα – Φωστήρας: Αλιάγας, Τσαγανού, Μανούρας (Δυτικής Αττικής), Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος: Λιάρος, Αντωνόπουλος, Μπεκιάρης (Λακωνίας).
  • Ρεπό έχει η Ηλιούπολη.
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Αήττητος Σπάτων – Αιολικός: Ψαρίδης, Μπεκιάρι, Μητροφάνης (Αθηνών), Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας: Κόκκορης (Αρκαδίας), Καλοπίσσης (Αθηνών), Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας), Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας: Βασάκης (Ηρακλείου), Βλατάκης (Αθηνών), Κατελανάκης (Αθηνών), Κερατσίνι – ΑΟ Πυλίου: Κεχαγιάς (Κοζάνης), Γκούβας (Ανατολικής Αττικής), Κακάνης (Ανατολικής Αττικής), Κ. Αστέρας Βάρης – Εθνικός Πειραιώς: Νικόπουλος (Σάμου), Σερεβέτας (Αθηνών), Καφρίτσας (Αθηνών).
  • Ρεπό έχει η Προοδευτική.
7ος ΟΜΙΛΟΣ
Νεάπολη – Αναγέννηση Ιεράπετρας: Βασκαδούρος (Ηρακλείου), Μπιμπάκης (Αθηνών), Μπλαβάκης (Ηρακλείου), Αλμυρός – Πανιώνιος: Μαυραντωνάκης (Χίου), Κοκοτάκης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Άρης Σούδας – Γιούχτας: Ταμπουραζτής (Λασιθίου), Καφεσάκης (Λασιθίου), Λιοδάκης (Ρεθύμνου), Ατσαλένιος – ΠΑΟ Ρουφ: Αντωνίου, Μαρκετάκης, Πέτσας (Χανίων), Άγιος Νικόλαος – ΑΟ Πόρου: Τρίγκας, Κολοκοτρώνης, Μαυρεδάκης (Χανίων).

Related posts

Εξετάζει Μάνη ο Ατρόμητος Πειραιά!

Abola Team 2

Πανγυθεατικός: Επιστροφή του Αργύρη Κατσίχτη στον πάγκο

Γιώργος Ανανίδας

Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική

Abola Team 3