Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Όλη η αγωνιστική δράση στην Ανατολική Αττική

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Άνοιξη 1-1, Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Αχαρναϊκός 0-4, Θησέας Νέας Μάκρης – Παλλαυρεωτικός 2-2, Παλληνιακός – Άρτεμις 0-0, Κρυονέρι – Γλυκά Νερά 0-3.
  • Ρεπό είχε ο Σαρωνικός Αίγινας.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άνοιξη – Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών, Παλλαυρεωτικός – Σαρωνικός Αναβύσσου, Άρτεμις – Θησέας Νέας Μάκρης, Γλυκά Νερά – Παλληνιακός, Αχαρναϊκός – Κρυονέρι.
  • Ρεπό έχει ο Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Παθιακάκης – ΑΟ Κορωπίου 0-0, Σταμάτα – Τριγλία Ραφήνας 0-3, Μάχη Μαραθώνα – Μαρκό αναβλήθηκε, Δόξα Άνοιξης – Ατλαντίς 1-3, Άρης Βούλας – ΠΑΟ Καλυβίων 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παθιακάκης – Μάχη Μαραθώνα, Τριγλία Ραφήνας – Μαρκό, Ατλαντίς – Σταμάτα, ΠΑΟ Καλυβίων – Δόξα Άνοιξης, ΑΟ Κορωπίου – Άρης Βούλας.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική)
Λαυρεωτική – Αυλών 2-1, Ολυμπιακός Βάρης – Παμπαιανικός 1-1, Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – ΑΟ Κερατέας 0-3, Γέρακας – Βουλιαγμένη 0-3, Μαύρος Αετός – Ωρωπός 0-1.
  • Ρεπό είχε η Νίκη Δροσιάς.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυλών – Ολυμπιακός Βάρης, Παμπαιανικός – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας, ΑΟ Κερατέας – Γέρακας, Ωρωπός – Νίκη Δροσιάς, Βουλιαγμένη – Μαύρος Αετός.
  • Ρεπό έχει η Λαυρεωτική.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγωνιστική)
Εθνικός Λυκιάς – Δόξα Αγίας Άννας 3-1, Διόνυσος – ΑΟ Παιανίας 4-3, Νικηφόρος – Φοίβος Βάρης 3-1, Πανσταυραϊκός – Ολυμπιακός Λαυρίου 2-1, ΑΕ Πικερμίου – ΠΑΟ Κορωπί 0-2, Δόξα Κορωπίου –  Συκάμινο 2-0, ΑΕ Μενιδίου – Κ. Αστέρας Βάρης 2-0.
  • Ρεπό είχε ο Κουβαράς.

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Εθνικός Λυκιάς – ΠΑΟ Κορωπί, ΑΕ Πικερμίου – ΑΟ Παιανίας. Διόνυσος – Φοίβος Βάρης, Νικηφόρος – Ολυμπιακός Λαυρίου, Πανσταυραϊκός – Συκάμινο, Δόξα Κορωπίου – Κ. Αστέρας Βάρης, αε Μενιδίου – Κουβαράς.

  • Ρεπό έχει η Δόξα Αγίας Άννας.

Related posts

Ο Σαρωνικός 2-0 την Κ20 του Ατρόμητου

Abola Team 3

Το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Τάσος Ζαφειρίου

ΕΠΣΑΝΑ: Πρόσκληση προεθνικών ομάδων

Ρένος Γιαμπουράς