Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα στους επτά ομίλους

Τα σημερινά αποτελέσματα στους επτά ομίλους της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
          Θερμαϊκός  –        Δόξα Δράμας        0-0
          Νέστος Χρυσούπ. –        Αναγέννηση Πλαγιάς     3-0
          Αλεξανδρούπολη  –        Ορφέας Ξάνθης    4-1
          Μ. Αλέξ. Ορφανίου       –        Αγροτικός Αστέρας       0-1
          Άρης Αβάτου       –        Εθνικός Σοχού      0-0
          Πανδραμαϊκός      –        Απόλλων Παραλιμνίου  0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (6/2, 15.00)
Νέστος Χρυσούπολης – Θερμαϊκός Θέρμης, Δόξα Δράμας – Αλεξανδρούπολη, Αναγέννηση Πλαγιάς – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου, Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου, Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Παραλιμνίου, Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
          Ηρακλής Αμπελοκήπων –        Λευκίμμη    2-2
          ΟΦ Αγίου Ματθαίου      –        Εδεσσαϊκός 1-4
          Γιαννιτσά    –        Θύελλα Σαρακηνών       0-1
          ΑΕ Ποντίων         –        Κτηνοτροφικός Αστέρας         1-0
          Μ. Αλέξ. Τρικάλων       –        Κοζάνη       1-2
          Ποσειδώνας Μηχ. –        Μακεδονικός        0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (6/2, 15.00)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων, Κοζάνη – ΟΦ Αγίου Ματθαίου, Μακεδονικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων, Εδεσσαϊκός – Γιαννιτσά, ΑΕ Λευκίμμης – Κτηνοτροφικός Αστέρας, Θύελλα Σαρακηνών – ΑΕ Ποντίων.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
          Νέα Αρτάκη         –        Ελασσόνα   1-2
          Ατρόμητος Παλαμά       –        Ηρακλής Λάρισας          1-2
          Θησέας Αγριάς     –        ΠΟ Φήκης  0-1
          Αταλάντη    –        ΑΟ Υπάτου (αναβλήθηκε)
          Αετός Μακρ.        –        Εθνικός Ν. Κεραμ.         (ματαιώθηκε)
          Αμβρυσσέας         –        Δήμητρα Ευξ.       1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (6/2, 15.00)
Ατρόμητος Παλαμά – Νέα Αρτάκη, Ελασσόνα – Θησέας Αγριάς, Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη, ΠΟ Φήκης – Αετός Μακρυχωρίου, ΑΟ Υπάτου – Δήμητρα Ευξεινούπολης, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αμβρυσσέας Διστόμου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)
          ΑΟ Διαβολιτσίου  –        Παναχαϊκή  (αναβλήθηκε)
          Παναγρινιακός     –        Αναγέννηση Άρτας        3-1
          Αίας Γαστούνης   –        Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0
          Τηλυκράτης          –        Αμβρακικός Λουτρού 3-0 ά.α.
          Παναιγιάλειος       –        Παμβουπρασικός  2-1
          Διαγόρας Βραχν.  –        Εθνικός Σκουλ.    1-2
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ(2/2, 15.00)
Εθνικός Σκουλικάδου – Αναγέννηση Άρτας, Ναυπακτιακός Αστέρας – Διαγόρας Βραχνέικων, Αχέρων Καναλακίου – Παναγρινιακός, Αμβρακικός Λουτρού – Αίας Γαστούνης, Παναχαϊκή – Τηλυκράτης, ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναγιάλειος.
5ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
          ΑΕ Μυκόνου – Άγιος Ιερόθεος         (αναβλήθηκε)
          Άρης Σκάλας        –        Χαραυγιακός        1-2
          Παναρκαδικός      –        ΑΕ Ερμιονίδας     0-2
          Φοίνικας Ν. Επιδαύρου  –        Ερμής Μελιγούς   3-0
          Ηλιούπολη  –        Φωστήρας   2-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (6/2, 15.00)
Παναρκαδικός – Άρης Σκάλας, Χαραυγιακός – Σαντορίνη, ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΕ Μυκόνου, Άγιος Ιερόθεος – Φωστήρας, Ερμής Μελιγούς – Ηλιούπολη.
6ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
          Αιολικός     –        Καραβάς     2-1
          Πανελευσινιακός  –        Κερατσίνι   2-0
          Θύελλα Ραφήνας  –        Εθνικός Πειραιώς 2-1
          Αίας Σαλαμίνας    –        Αστέρας Βάρης    2-0
          Προοδευτική        –        ΑΟ Πυλίου 4-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (6/2, 15.00)
Πανελευσινιακός – Αιολικός, Καραβάς – Αήττητος Σπάτων, Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας, Εθνικός Πειραιώς – ΑΟ Πυλίου, Αστέρας Βάρης – Προοδευτική.
7ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
          Άρης Σούδας        –        Νεάπολη     1-0
          ΠΑΟ Ρουφ  –        Αλμυρός     2-1
          Πανιώνιος   –        Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0
          Γιούχτας     –        ΑΟ Πόρου  1-2
          Ατσαλένιος –        Άγιος Νικόλαος    2-2
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (13/2, 15.00)
Άρης Σούδας – ΠΑΟ Ρουφ, Αλμυρός – Ατσαλένιος, Νεάπολη – Γιούχτας, Άγιος Νικόλαος – Πανιώνιος, ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας.

 

Related posts

Πανέτοιμος ο Εθνικός για το ντέρμπι με την Προοδευτική

Abola Team 2

Πήρε τον Μπάμπη Οικονομόπουλο ο ΠΑΟ Ρουφ

admin

Παρελθόν Λύγκος και Αρκουμάνης από τον Αήττητο Σπάτων

Abola Team 2