Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Ολόκληρη η αγωνιστική δράση στην Αθήνα

Τα αποτελέσματα σε Α’ , Β΄’ και Γ’ κατηγορία Αθηνών, έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 
1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Αίας Ταύρου – Κένταυρος Βριλησσίων 3-0, Λυκόβρυση – Δόξα Βύρωνος 1-1, Δάφνη Π. Φαλήρου – Άγιος Δημήτριος 1-2, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Άγιοι Ανάργυροι 0-2, ΑΟ Περιστερίου – Αγία Παρασκευή 0-3.
  • Ρεπό είχε η Ανθούπολη.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγιος Δημήτριος – Ανθούπολη, Αγία Παρασκευή – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Άγιοι Ανάργυροι – Αίας Ταύρου, Κένταυρος Βριλησσίων – Λυκόβρυση, Δόξα Βύρωνος – Δάφνη Π. Φαλήρου.
  • Ρεπό έχει ο ΑΟ Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Άτταλος – Αστέρας Ζωγράφου 6-0, Πετράλωνα – ΓΣ Αργυρούπολης 0-6, Νέα Ιωνία – Χολαργός 1-1, Αθηναϊκός – Σούρμενα 2-2, Βριλήσσια – ΑΕ Ηρακλείου 0-0.
  • Ρεπό είχε η Αγία Ελεούσα.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ζωγράφου – Αγία Ελεούσα, Χολαργός – Πετράλωνα, ΓΣ Αργυρούπολης – Αθηναϊκός, Σούρμενα – Βριλήσσια, ΑΕ Ηράκλειο – Άτταλος.
  • Ρεπό έχει η Νέα Ιωνία.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)
Μικρασιατικός – Άρης Πετρούπολης 0-1, Βύρωνας – Παλαιό Φάληρο 3-0, Ηλυσιακός – Καματερό 1-0, ΑΟ Ιλίου – Πανερυθραϊκός 0-5, Τράχωνες – Κηπούπολη 4-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Βύρωνας – Μικρασιατικός, Καματερό – Άρης Πετρούπολης, Πανερυθραϊκός – Ηλυσιακός, Κηπούπολη – ΑΟ Ιλίου, Παλαιό Φάληρο – Τράχωνες.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)
Χαλάνδρι – Παπάγος 4-0, Ελπίδα – Απόλλων Χαλανδρίου 4-0, Χαϊδάρι – Μελίσσια 4-1, Ήφαιστος Περιστερίου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 2-0, Διάνα Ηλιούπολης – Ιάσονας 4-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Χαλάνδρι, Μελίσσια – Παπάγο,ς Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Χαϊδάρι, Ιάσονας – Ήφαιστος Περιστερίου, Απόλλων Χαλανδρίου – Διάνα Ηλιούπολης.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γκυζιακός – Τερψιθέα 1-3, ΑΟ Γλυφάδας – Κοψαχείλα 1-4, ΠΟ Ψυχικού – Ηρακλής Περιστερίου 0-3, Κολωνός – Πέρα Κλουμπ 2-0, Νεοπεντελικός – ΓΣ Καισαριανής 0-2, Γαλαξίας Περιστερίου – Κορωνίδα Γαλατσίου 1-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρακλής Περιστερίου – Γκυζιακός, Τερψιθέα – ΑΟ Γλυφάδας, Κοψαχείλα – Κορωνίδα, Πέρα Κλουμπ – ΠΟ Ψυχικού, ΓΣ Καισαριανής – Κολωνός, Νεοπεντελικός – Γαλαξίας Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Άμιλλα Περιστερίου 2-3, ΠΑΣ Γαλάτσι – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 1-1, Ταταύλα – Ιπποκράτης 1-3, Χαλκηδονικός – Εθνικός Αστέρας 3-1, Αλσούπολη – Φωστήρας Ηλιούπολης 2-0, ΑΕ Περιστερίου – Παράδεισος 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ Γαλάτσι – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ταταύλα, Ιπποκράτης Περιστερίου – Χαλκηδονικός, Φωστήρας Ηλιούπολης – Άμιλλα Περιστερίου, Παράδεισος – Αλσούπολη, Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Περιστερίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
 Λαύρα Αργυρούπολης – Ελευθερούπολη 1-1, ΑΟ Καλαμακίου – Δάφνη Αθηνών 0-1, Άρης Χολαργού – Ορφέας Αιγάλεω 1-2, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Άρης Καλαμακίου 0-1, Αστέρας Εξαρχείων – Κηφισιά 2010 1-1.
  • Ρεπό είχε η Νέα Σμύρνη.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθερούπολη – ΑΟ Καλαμακίου, Δάφνη Αθηνών – Άρης Χολαργού, Άρης Καλαμακίου – Νέα Σμύρνη, Κηφισιά 2010 – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Ορφέας Αιγάλεω – Αστέρας Εξαρχείων.
  • Ρεπό έχει η Λαύρα Αργυρούπολης.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)
Φοίνικας Περιστερίου – Ποσειδώνας Γλυφάδας 2-1, Λύκοι Χαϊδαρίου – Αθηναΐδα 1-1, Πεύκη – Υμηττός 3-0, Πανιώνιος Καισαριανής – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 0-0, Άγιος Θωμάς – Ιεράπολη 0-0.
  • Ρεπό είχε ο ΑΟΝ Αργυρούπολης.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Λύκοι Χαϊδαρίου, Αθηναΐδα – Πεύκη, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ιεράπολη – Πανιώνιος Καισαριανής, Υμηττός – Άγιος Θωμάς.
  • Ρεπό έχει ο Φοίνικας Περιστερίου.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Γλυφάδας – Προμηθέας 3-1, Θρίαμβος Αθηνών – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου 0-1, Νίκη Αλίμου – Αίμος Πετρούπολης 0-0, Θεμιστοκλής – Κεραυνός Πετρούπολης 2-2, Λέοντες – Παγκράτι διακόπηκε.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αίμος Πετρούπολης – Λέοντες, Παγκράτι – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Κεραυνός Πετρούπολης – Προμηθέας, Ίωνες – Νίκη Αλίμου, Θρίαμβος Αθηνών – Αστέρας Γλυφάδας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φωστήρας Καισαριανής – Ιλίσσια 2004 0-3, Θύελλα Περιστερίου – Πανθησειακός 2-0, Φοίνικας Καλλιθέας – Κρόνος Αθηνών 2-0, Κεραμεικός – ΑΟ Κωφών 5-0, Άτλας Κυψέλης – Μαρούσι 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κρόνος Αθηνών – Άτλας Κυψέλης, Μαρούσι – Κεραμεικός, ΑΟ Κωφών – Ιλίσσια 2004, Πανθησειακός – Φοίνικας Καλλιθέας, Θύελλα Περιστερίου – Φωστήρας Καισαριανής.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Πράσινα Πουλιά – Άφοβος 1-2, Αρίωνας – Δούρειος 2-0, Δόξα Γκύζη – Λαρισαϊκός 3-0 ά.α., Αμπελόκηποι – Ερμής Ηρακλείου 0-0, Πλάτων – Πατήσια 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λαρισαϊκός – Πλάτωνας, Πατήσια – Αμπελόκηποι, Ερμής Ηρακλείου – Άφοβος, Δούρειος – Δόξα Γκύζη, Αρίωνας – Πράσινα Πουλιά.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Διαγόρας Αιγάλεω – Χρυσούπολη 1-3, Αττικός – Ζέφυρος 5-2, Δάσος Χαϊδαρίου – Κουκάκι 1-7, Τριφυλλιακός – Αστέρας Χαϊδαρίου 7-2 Αναγέννηση Πετρούπολης – ΑΕ Ιλίου 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κουκάκι – Αναγέννηση Πετρούπολης, ΑΕ Ιλίου – Τριφυλλιακός, Αστέρας Χαϊδαρίου – Χρυσούπολη, ΑΕ Ζέφυρος – Δάσος Χαϊδαρίου, Αττικός – Διαγόρας Αιγάλεω.

Related posts

16/8 η πρώτη του ΠΟΨ ενώ ανακοινώθηκαν και τα φιλικά παιχνίδια

Abola Team 3

Κιλιμτζίδης: «Θα κάνουμε ποιοτικές προσθήκες»

Kώστας Παλαιολόγος

Δημιούργησε εφηβικό τμήμα ο Αστέρας Χαϊδαρίου

Kώστας Παλαιολόγος