Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Έμειναν στην κατηγορία ΑΟ Περιστερίου και Ανθούπολη

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)
Δόξα Βύρωνος – Άγιος Δημήτριος 2-0, Κένταυρος Βριλησσίων – Ανθούπολη 3-4, Άγιοι Ανάργυροι – Δάφνη Π. Φαλήρου 1-0, Αγία Παρασκευή – Λυκόβρυση 7-0, ΑΟ Περιστερίου – Αίας Ταύρου 2-0.
  • Ρεπό είχε ο Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (22η αγωνιστική)
ΑΕ Ηρακλείου – Αστέρας Ζωγράφου 3-1, Σούρμενα – Αγία Ελεούσα 2-1, ΓΣ Αργυρούπολης – Άτταλος 0-1, Χολαργός – Βριλήσσια 3-0, Νέα Ιωνία – Αθηναϊκός 5-2.
  • Ρεπό είχαν τα Πετράλωνα.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
Τράχωνες – Βύρωνας 1-0, ΑΟ Ιλίου – Παλαιό Φάληρο 0-3, Ηλυσιακός – Κηπούπολη 3-0, Άρης Πετρούπολης – Πανερυθραϊκός 2-1, Μικρασιατικός – Καματερό 0-3.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
Διάνα Ηλιούπολης – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 5-0, Ήφαιστος Περιστερίου – Απόλλων Χαλανδρίου 2-2, Χαϊδάρι – Ιάσονας 4-0, Παπάγος – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 0-3, Χαλάνδρι – Μελίσσια 2-1.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γκυζιακός – Πέρα Κλουμπ 0-2. ΑΟ Γλυδάφας – Ηρακλής Περιστερίου 1-5, Κορωνίδα Γαλατσίου – Τερψιθέα 1-1, ΠΟ Ψυχικού – ΓΣ Καισαριανής 2-0, Κολωνός – Νεοπεντελικός 3-1, Γαλαξίας Περιστερίου – Κοψαχείλα 3-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΣ Καισαριανής – Γκυζιακός, Πέρα Κλουμπ – ΑΟ Γλυφάδας, Ηρακλής Περιστερίου – Κορωνίδα Γαλατσίου, Τερψιθέα – Κοψαχείλα, Νεοπεντελικός – ΠΟ Ψυχικού, Κολωνός – Γαλαξίας Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Φωστήρας Ηλιούπολης 2-0, Ταταύλα – ΠΑΣ Γαλάτσι 3-2, Χαλκηδονικός – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 0-4, Άμιλλα Περιστερίου – Παράδεισος 3-0, Αλσούπολη – Εθνικός Αστέρας 6-0, ΑΕ Περιστερίου – Ιπποκράτης Περιστερίου 0-8.
Η ΕΠΟΜΕΝ Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ταταύλα – Ατρόμητος Χαλανδρίου, ΠΑΣ Γαλάτσι – Χαλκηδονικός, Παράδεισος – Φωστήρας Ηλιούπολης, Εθνικός Αστέρας – Άμιλλα Περιστερίου, Ιπποκράτης Περιστερίου – Αλσούπολη, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – ΑΕ Περιστερίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Καλαμακίου – Λαύρα Αργυρούπολης 4-1, Άρης Χολαργού – Ελευθερούπολη 1-3, Νέα Σμύρνη – Κηφισιά 2010 2-1, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Ορφέας Αιγάλεω 1-1, Αστέρας Εξαρχείων – Δάφνη Αθηνών 1-0.
  • Ρεπό έχει ο Άρης Καλαμακίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λαύρα Αργυρούπολης – Άρης Χολαργού, Κηφισιά 2010 – Άρης Καλαμακίου, Ορφέας Αιγάλεω – Νέα Σμύρνη, Δάφνη Αθηνών – ΑΕ Μεταμόρφωσης,, Ελευθερούπολη – Αστέρας Εξαρχεείων.
  • Ρεπό έχει ο ΑΟ Καλαμακίου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Λύκοι Χαϊδαρίου – Φοίνικας Περιστερίου 2-2, Πεύκη – Ποσειδώνας Γλυφάδας 7-1, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Ιεράπολη 0-3, Πανιώνιος Καισαριανής – Υμηττός 0-0, Άγιος Θωμάς – Αθηναΐδα 4-0.
  • Ρεπό έχει ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίνικας Περιστερίου – Πεύκη, Ιεράπολη – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Υμηττός – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Αθηναΐδα – Πανιώνιος Καισαριανής, ΑΕ Ποσειδώνας Γλυφάδας – Άγιος Θωμάς.
  • Ρεπό έχουν οι Λύκοι Χαϊδαρίου.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Γλυφάδας – Κεραυνός Πετρούπολης 2-1, Νίκη Αλίμου – Θρίαμβος Αθηνών 0-2, Προμηθέας –Παγκράτι 0-1, Θεμιστοκλής – Αίμος Πετρούπολης 7-1, Λέοντες – Ίωνες Π. Φαλήρου 0-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Αλίμου – Αστέρας Γλυφάδας, Παγκράτι – Κεραυνός Πετρούπολης, Αίμος Πετρούπολης – Προμηθέας, Ίωνες Π. Φαλήρου – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Θρίαμβος Αθηνών – Λέοντες.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φωστήρας Καισαριανής – ΑΟ Κωφών 1-2, Φοίνικας Καλλιθέας – Θύελλα Περιστερίου 0-1, Ιλίσσια 2004 – Μαρούσι 0-1, Κεραμεικός -Κρόνος Αθηνών 3-0, Άτλας Κυψέλης – Πανθησειακός 3-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΣΤΙΚΗ
Φοίνικας Καλλιθέας – Φωστήρας Καισαριανής, Μαρούσι – ΑΟ Κωφών, Κρόνος Αθηνών – Ιλίσσια 2004, Πανθησειακός – Κεραμεικός, Θύελλα Περιστερίου – Άτλας Κυψέλης.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Πράσινα Πουλιά – Ερμής Ηρακλείου 2-7, Δόξα Γκύζη – Αρίωνας 1-2, Άφοβος – Πατήσια 0-3, Αμπελόκηποι – Λαρισαϊκός 3-0 ά.α, Πλάτωνας – Δούρειος Κυψέλης 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Γκύζη – Πράσινα Πουλιά, Πατήσια – Ερμής Ηρακλείου, Λαρισαϊκός – Άφοβος, Δούρειος – Αμπελόκηποι, Αρίωνας – Πατήσια.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Διαγόρας Αιγάλεω – Αστέρας Χαϊδαρίου 2-3, Δάσος Χαϊδαρίου – Αττικός 1-6, Χρυσούπολη – ΑΕ Ιλίου 1-1, Τριφυλλιακός – Κουκάκι 6-0, Αναγέννηση Πετρούπολης – Ζέφυρος Αιγάλεω 1-6.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δάσος Χαϊδαρίου – Διαγόρας Αιγάλεω, ΑΕ Ιλίου – Αστέρας Χαϊδαρίου, Κουκάκι – Χρυσούπολη, Ζέφυρος Αιγάλεω – Τριφυλλιακός, Αττικός – Αναγέννηση Πετρούπολης.

Related posts

«Να συνεχίσουμε στον ίδιο ρυθμό»

Kώστας Παλαιολόγος

Τα σημερινά (30-10-19) αποτελέσματα του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Ρεσιτάλ το διαιτητικό τρίο Χ. Τσουκαλάς, Α. Φωτόπουλος, Μ. Νιδριώτης άψογος στην εφαρμογή των κανονισμών ο παρατηρητής Καπαρδέλης στο ματς Ρουφ-Κένταυρος Βριλησσίων: Ήθος ο Γιάννης Σιλεβίστας, μάγκας ο νεαρός τεχνικός Άγγελος Εμμανουηλίδης

Abola Team 3